Va începe un nou sezon Clubshop.

Sper că v-ați reîncărcat bateriile în timpul sezonului de sărbători, la fel ca și mine.

Era nevoie într-adevăr. 

Acum trebuie să fim cu toții pregătiți pentru un nou sezon care va aduce îmbunătățiri semnificative afacerii dvs.

De obicei, nu sunt deosebit de nerăbdător să anticipez lucrurile înainte de a ști momentul exact în care le lansăm.

Dar, sunt atât de entuziasmat de ele încât nu pot evita să vă dau o mică idee despre unde se îndreaptă marea dvs. afacere.

De asemenea, sunt sigur că aceste anticipări vă vor ajuta să aveți o viziune mai bună asupra viitorului dvs. financiar.

Voi vorbi aici despre trei îmbunătățiri foarte semnificative de care veți începe să vă bucurați în scurt timp.

Trei MARI Îmbunătățiri!

1) Noul concept de program de încercare.

Prima dintre ele a fost lansată deja acum câteva zile pentru faza de testare. 

Mă refer la Programul de încercare de 30 de zile, care este acum activat automat pentru toți afiliații noi.

De ce am făcut asta?

Pentru că am înțeles că prea mulți afiliați atunci când se înscriu, nu își iau timpul să citească nimic despre program. Deci, nici măcar nu știu că Programul de încercare există.

Prin urmare, mulți rămân blocați în piscine fără să știe cum funcționează afacerea și potențialul real al acesteia.

Să presupunem că le plasăm pe toate direct în liniile verticale și le oferim GRATUIT o lună GPS completă! 

Acum pot vedea cu ochii cum funcționează întregul ciclu de afaceri pentru ei 24/7. În același timp, pot înțelege, de asemenea, adevărul despre vastul potențial de venit pe care îl vor avea ca abonați GPS reali. 

Și asta nu este tot. Același fapt de a avea mult mai mulți parteneri de încercare în liniile dvs. verticale mărește șansele de a avea noi abonați GPS în fiecare lună, exponențial.

Deoarece primele rezultate par a fi foarte promițătoare, suntem aproape siguri că acest nou concept va trece faza de testare și îl vom menține activ pentru totdeauna. 

2) Aplicație mobilă Clubshop pentru iOS și Android.

Suntem incredibil de încântați și de asta, deoarece credem că poate aduce afacerea dvs. Clubshop la un alt nivel.

Am fost ocupați să lucrăm la noua aplicație mobilă în ultimele trei luni.

Odată ce aplicația este funcțională, vom începe și redeschiderea programului de rambursare a magazinelor locale în anumite țări și orașe.

Toate acestea vor adăuga și mai multă credibilitate întregului Program Clubshop, ceea ce vă va ajuta să măriți drastic rata de conversie plătibilă / în așteptare.

3) Plata comisioanelor instantanee.

Este un alt aspect esențial al strategiei pe care o punem în aplicare pentru a continua să adăugăm mai multă fiabilitate și credibilitate afacerii dvs.

Pentru că știm că această afacere este cea mai bună afacere concepută vreodată de oameni. 

Nu există nici o îndoială cu privire la aceasta. 

Dar, dacă oamenii continuă cu a lor temeri, scepticism, și prejudecăți, cum pot profita din plin de mina de aur pe care o oferim? Nu există nici o cale pentru că nu pot vedea imaginea de ansamblu.

Știm că, dacă oamenii pot fi plătiți instantaneu în loc să aștepte ziua de plată lunară, scepticismul lor se va evapora într-o clipită. 

În consecință, rata comisioanelor plătibile / în așteptare ar exploda!

Suntem siguri că aceste trei elemente noi combinate vor stimula dezvoltarea afacerii dvs. Și, desigur, cu cât dimensiunea echipei dvs. va fi mai mare atunci când le vom elibera pe fiecare dintre ele, cu atât veniturile dvs. vor crește mai repede.

De aceea, dacă aș fi tu, aș începe chiar acum să fac ceea ce trebuie.

Fă lucrul corect!

Dacă sunteți afiliat sau partener de probă, nu mai aștepta; activați GPS-ul preferat chiar acum pentru a deveni partener Clubshop imediat.

- Dacă sunteți deja partener, nu stați pasiv așteptând să se întâmple lucruri. 

Faceți lucrurile corecte de genul; 

Mai presus de toate, aveți credință, urmați calea și nu renunțați niciodată!

Rămâneți întotdeauna pozitiv și entuziasmat. Nu poți reuși decât!
Fabrizio Perotti, coproprietar.
Clubshop

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (42)

 1. răspuns

  Aceasta este o veste minunată! Aceste 3 puncte sunt fantastice. Vă rugăm să activați punctul 3 cel mai repede, cred că acest lucru îi va face pe oameni să se simtă mai încrezători în această afacere. Abia aștept să văd că lucrurile explodează.

 2. răspuns

  Bună seara? Cum suntem noi? Este o plăcere să fiu cu tine, dar lasă-mă să-ți spun, vreau mai multă claritate a mișcării? Sunt fericit pentru că m-ai contactat, mă simt bine pentru că fac parte din acea echipă mulțumesc, a fost prietenul nostru Pierre Gady Saint Louis

 3. răspuns

  Înțelegând mai bine de ce se tratează Clubshop, pentru experiența mea fenomenală, mulțumiri multe mulțumiri, este tot pentru logarea celor mai bune rezultate.

 4. Anthony Anani

  răspuns

  Acest lucru este atât de bun, încât îi va ajuta pe oameni să înțeleagă modalitățile afacerii și, astfel, să valorifice potențialul mare implicat.

 5. Md Sahajul islam

  răspuns

  Stimate domn
  Sunt foarte nou la treaba asta. Nu prea înțeleg ce este o meserie.
  Prin urmare
  Vreau să fiu bine înțeles, asta vreau
  Mulțumesc, domnule

 6. Marilyn Mawi

  răspuns

  Bună, tocmai am făcut o plată aici încercând să îmi activez GPS-ul. Ce am de gând să fac acum?
  Te rog, ajută-mă să fiu nou aici

  • Edward Williams

   răspuns

   Bună Marilyn,
   Este plăcut să știi că ai văzut marea viziune și ai devenit parte a acestei afaceri. Acum trebuie doar să urmăriți membrii noi care se adaugă în mod regulat echipei dvs. De asemenea, trebuie să vă familiarizați cu back office-ul și să urmăriți toate videoclipurile de antrenament. Sunt foarte scurți și inspirați. Le puteți găsi pe canalul nostru YouTube.
   Urmăriți-vă cum viața se schimbă semnificativ ca membru Cashclub.
   Cele mai bune urări.

  • Edward Williams

   răspuns

   Bună Jennifer,
   Este o idee minunată să vrei să începi o afacere. Sunt aproape sigur că vă referiți la afaceri online. Cel mai bun sfat pentru dvs. este să vă activați GPS-ul cât mai curând posibil. În cele din urmă, îți vei mulțumi să devii membru aici la Cashclub. De asemenea, veți realiza că aceasta este singura afacere de care veți avea nevoie vreodată.
   Continuați și activați-vă GPS-ul și experimentați libertatea financiară la cel mai bun nivel.
   Ne vedem sus.

 7. Mike Mota

  răspuns

  Învăț să știu cum funcționează afacerea clubshop, sperând că voi cunoaște afacerea și voi face parte din comunitate.

  • Edward Williams

   răspuns

   Bună, John,
   Vă mulțumim că ați arătat interes pentru a deveni membru al Clubshop.
   După înscriere, veți avea opțiunea de o perioadă de încercare gratuită de treizeci de zile sau puteți merge chiar înainte și faceți clic pe butonul roșu din back office pentru a vă activa GPS-ul. Urmați cu atenție instrucțiunile și luați o decizie în cunoștință de cauză.
   Cele mai bune urări

 8. Vineri John Adada

  răspuns

  Foarte plăcut să fiu pe această platformă, sunt atât de fericit pentru actualizarea constantă a acestui proiect, sper cu adevărat să fiu în top foarte curând.

  Salutari

 9. Ayaz Ahmed

  răspuns

  buna Maria
  mă poți îndruma în legătură cu acest proiect? Sunt nou, așa că am nevoie de ajutorul tău

  • Edward Williams

   răspuns

   Buna Ayaz,
   Bine ați venit la Clubshop. Suntem încântați să vă avem la bord.
   În acest moment, trebuie să urmați instrucțiunile date în biroul dvs. de birou. Familiarizați-vă cu funcțiile și activați GPS-ul la cel mai înalt nivel posibil.
   De asemenea, ar trebui să urmăriți toate videoclipurile de antrenament și să vă alăturați grupului nostru de facebook.
   Aceasta este singura afacere de care veți avea nevoie vreodată și, în curând, o veți dovedi singură.
   Cele mai bune urări.

  • Edward Williams

   răspuns

   Bine ați venit la Clubshop. Suntem încântați să vă avem la bord.
   În acest moment, trebuie să urmați instrucțiunile date în biroul dvs. de birou.

   Bună Unitate,
   Familiarizați-vă cu funcțiile și activați GPS-ul la cel mai înalt nivel posibil.
   De asemenea, ar trebui să urmăriți toate videoclipurile de antrenament și să vă alăturați grupului nostru de facebook.
   Aceasta este singura afacere de care veți avea nevoie vreodată și, în curând, o veți dovedi singură.
   Cele mai bune urări

 10. N'CHO JEROME ACHIE

  răspuns

  Lider Bonjour,
  Merci pour la bonne nouvelle que vous venez d'annoncer. Néanmoins j'ai besoin de quelques conseils pour mener à bien ma mission. J'aimerais savoir ce je vais faire comme activités pour booster mon équipe à par celle de référer des filleuls (es).

 11. Dauda Dominic Hassan

  răspuns

  Am dat peste clubshop online și mi-a captivat atenția, prin urmare, vreau să mă înscriu în curând, dar nu înțeleg cu adevărat cum funcționează încă.
  Poate cineva să mă treacă te rog?

 12. Regele Boniface

  răspuns

  Cea mai bună decizie luată vreodată este să îți activezi rapid GPS-ul și să devii un partener real, nu risca să pierzi tot comisionul pe care l-ai generat ca partener de încercare. plata nu este doar cele mai bune idei, ci va stimula într-adevăr sistemul și, prin aceasta, va spori creșterea sistemului.

 13. Vineri John Adada

  răspuns

  Stimate domnule, mă interesează, Do The Right Thinks, dar, blocat în această pagină (Lucrați la raportul de activitate), cum pot folosi această pagină? Am nevoie de videoclipuri și să scriu despre cum să folosesc acea pagină

  O altă problemă pe care o am este> Am activat GPS PRO PLUS pe 25 august 2020 și am planificat să activez Premier pe 25 septembrie 2020 ID-ul meu: FJ244372

  Una dintre descendențele mele directe Iziegbe David Adada ID: ID5807824 și-a activat GPS-ul PRO PLUS pe 29 august, nu am primit comisia mea de invitație directă. Vă rugăm să abordați această problemă și vrea să activeze GPS Premier împreună cu mine pe 29 septembrie 2020. Vă rog să am nevoie de toate comisioanele mele.

  Salutări calde

 14. shakiru olusola amure

  răspuns

  Câștigurile din comisioane nu ar trebui să fie doar obiectivul dvs. pe site, acesta este sediul afacerii pe tot parcursul vieții și trebuie să persistați și să fiți consecvenți. Cu toate acestea, nu este o competiție între dvs. și linia descendentă sau upline, fiți concentrat și faceți ceea ce se așteaptă de la dvs. și câștigurile vor veni cu siguranță.

  • răspuns

   Vă rugăm să vă conectați la tabloul de bord ClubShop, să faceți clic pe meniul personal, să faceți clic pe linkul comisionează preferințele de plată, continuați de acolo, apoi selectați opțiunea dorită.

 15. valdeir fiuza de brito

  răspuns

  Încă nu înțeleg foarte bine cum funcționează, dar, în măsura în care îl înțeleg, trebuie să continuu să cumpăr pentru a câștiga ceva, astfel încât înțelegerea mea din cauza limbajului nu era necesară. dar din cauza îndoielilor am cumpărat un plan și a îndoielii pe care mi le-am activat GPS-ul, am nevoie să cumpăr și să revând produse?

 16. valdeir fiuza de brito

  răspuns

  cealaltă îndoială despre oțeluri ar trebui să le cumpăr zilnic. altceva trebuie să devin afiliat la Mazon? mulțumesc Sunt încrezător că voi înțelege mai bine cum funcționează pentru a mă dedica mai mult și mai bine să cresc împreună din ce în ce mai mult. îmbrăţişare

 17. Dagnny Velasquez

  răspuns

  Bine. Realmente no entiendo nada de la pagina, necesito que el encargado me escriba o llame y oriente, los videos no dicen mayor cosa ni orienta, necesito un video en español cu ​​un paso a paso por favor

 18. Chandra Bahadur Khatri

  răspuns

  Îmi vrea numărul de viză, dacă îl dau, îmi poate lua soldul de la banca care este persoana autorizată în Nepal

  • răspuns

   Dragă Chandra, aș face referire la plata pentru un abonament GPS, nu-ți face griji,
   Este o plată normală prin VISA / MasterCard ca oricare alta din orice altă țară.

 19. Badrul HA

  răspuns

  Bine ați venit la Clubshop. Suntem încântați să vă avem pe toți la bord. Cea mai bună decizie luată vreodată este să vă activați rapid GPS-ul și să deveniți un partener real, nu riscați să pierdeți tot comisionul pe care l-ați generat ca partener de probă. Aceasta este singura afacere pe care o aveți veți avea vreodată nevoie și în curând o veți dovedi pentru voi înșivă.

 20. Dagnny Velasquez

  răspuns

  Bine. Necesito de verdad me orienten, ya que los videos no muestran mayor cosa, dicen que en un mes uno genera y una vez que uno paga el GPS todo desaparece, para no think que es estafa, quiero que alguien me contact y me guíe como empiezo un generar

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *