Nu știi niciodată când va decurge afacerea, dar o va face. Desigur!

Ai răbdare, dar în același timp, rămâne flămând și proactiv. Nu renunțați niciodată, pentru că nu puteți reuși decât.

Uită-te la această imagine de mai sus. Prezintă câteva fapte interesante.

Uitați-vă, de exemplu, la Partenerul din generația 21 cu ID-ul MB9543310.

S-a înscris ca afiliat Clubshop la Octombrie 18, 2019.

Sponsorii săi din uplină uitaseră probabil existența lui. Unii dintre ei chiar au renunțat. Cei care au rămas sunt acum extrem de fericiți.

De ce?

Pentru că deodată, opt luni mai târziu, iunie 4, 2020, MB9543310 a decis să își activeze GPS Premier Plus.

În iunie 7, MB9543310 a sponsorizat primul său partener din această linie, care a început o duplicare considerabilă, construind mai multe linii verticale de parteneri.

În mai puțin de o săptămână, au ajuns deja 20 de generații de parteneri și o multitudine de afiliați și parteneri de proces.

Sunt supereroi? Au vreo superputere?

Da, desigur! Au „Power2Prosper!” 

La fel ca tine și orice altă ființă umană implicată și angajată cu entuziasm în această afacere.

Power2Prosper este rezultatul dat de un amestec de dorință, credință, entuziasm, optimism și emoție.

Rezultatul natural al celor de mai sus este gândirea și atitudinea pozitivă de care ai nevoie de-a lungul drumului către bogății.

Țineți cont întotdeauna de obiectivul dvs.: obținerea titlului de venit „Bezos” și a venitului său pasiv lunar de 6,000 USD în termen de 24 de luni.

A-l atinge sau nu depinde exclusiv de tine.

Dacă aceasta este dorința ta arzătoare, această sumă de bani este deja a ta. E deja acolo și te așteaptă.

Pentru a-l aduce în prezent, trebuie doar să rămâi la curent cu aceeași frecvență vibrațională a obiectivului tău.
Rămâneți la curent cu această frecvență, în esență, crescând frecvența vibrațională a gândurilor voastre. Pentru că gândurile tale generează succesiunea ta de emoții> idei> acțiuni> rezultate.

De aceea, mentalitatea și atitudinea dvs. sunt atât de esențiale în urmărirea obiectivelor dvs.

 • Mentalitate negativă = rezultate negative.
 • Mentalitate pozitivă = rezultate pozitive.

Este știință: nu poți aduce lucruri pozitive în viața ta cu o mentalitate negativă.

Pentru aceeași lege, îți vei aduce, fără îndoială, lucruri bune în viața ta dacă decizi cu entuziasm să te angajezi cu persistență și credință de nezdruncinat în urma unui plan organizat menit să îți manifeste dorința.

Este la fel de simplu ca asta.

Ca partener Clubshop, ai cel mai bun vehicul, combustibilul, cea mai rapidă foaie de parcurs.

Trebuie doar să sari pe ea, să începi să conduci și să nu te uiți niciodată în urmă.

„Fă primul pas în credință. Nu trebuie să vedeți întreaga scară. Doar faceți primul pas. ” - Martin Luther King, Jr.

Partea cea mai bună este că poți oricând să decizi ce fel de mentalitate vrei să ai pe parcursul călătoriei tale către Bezos.

Avem mereu de ales. Rezultatele noastre sunt consecința deciziilor noastre zilnice.

Fabrizio Perotti

Video: Obiectivul tău ca partener al Clubshop

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (33)

 1. Rodney Lovell

  răspuns

  Am făcut upgrade de la GPS PRO la GPS PRO PLUS acum 4 zile și mi-am reînnoit abonamentul în același timp,
  Am trimis e-mailuri interne de încurajare, după cum a recomandat a doua zi după ce s-au alăturat, tuturor noilor mei afiliați și partenerilor noștri de încercare și sugerarea videoclipurilor și butonului TNT în formarea GPS, pe tabloul de bord, și se încheie mereu cu orice întrebare pentru a nu ezita , Sunt aici pentru a vă ajuta.
  Și m-am uitat la mine, etc., unele de câteva ori.
  O întrebare - De asemenea, am făcut achiziții de la Amazon prin clubshop și am trimis chitanțele prin e-mail cu formularul „Notificați-vă achiziția”, și nimic nu apare încă în așteptare, am primit și articolele, nu sunt îngrijorat de bani, doar că nu știu dacă fac ceva corect și, dacă da, ce altceva pot face.

  • răspuns

   Este bine făcut Rodney. Continuați așa. numerar înapoi în mod normal este creditat în câteva zile. Și ai răbdare cu coechipierii tăi, deoarece de multe ori sunt foarte lentați să răspundă. Dar continuați-vă să vă oferiți ajutorul și sprijinul pentru a vă crea credibilitatea. Vor începe să răspundă. De asemenea, fiți vizibili în comunitățile noastre de Facebook și Telegram și invitați-i și acolo. Și de multe ori s-a întâmplat că ei nu răspund, dar acționează și devin activi.

  • ANNA KALUMBU

   răspuns

   acest lucru este atât de interesant, sunt fericit să fiu partener de magazin. încă învăț mai mult

 2. răspuns

  Vă rog încă să știu cum îmi vor fi plătite niște bani. Am crezut fiecare scriere și videoclip vizionat de mine. Ar trebui să fac mai departe. Te rog să mă ghidezi

 3. Domitila Malawa Siangat

  răspuns

  Este foarte interesant și provocator. Adică oamenii vor bani rapid, dar aici nu funcționează așa. Alăturați-vă și urmați instrucțiunile și, de asemenea, vizionați videoclipuri despre cum funcționează. Nu renunțați, dar aveți răbdare pentru că pe termen lung veți rupe ceea ce ați semănat. Dar să lucrăm cu toții și să ne unim mâinile ca o echipă pentru a ne ajuta reciproc. Sunt nou și am deja o mulțime de parteneri afiliați la proces, dar aceștia ajung totuși în ritmul lor, atâta timp cât își citește visul și se așteaptă. Cred că vei fi o persoană fericită

 4. răspuns

  Dacă câștigați bani cu acest sistem, vă rugăm să spuneți tuturor cât timp ați fost în program, cât ați investit și cât ați profitat. Cu toții merităm o dovadă socială aici în acest moment din lume înainte de a investi. Dacă nimeni nu comentează, voi primi răspunsul meu. Mulțumesc oricui și eu (noi) apreciem. Pace și dragoste.

  • răspuns

   Alăturați-vă grupului nostru oficial de Facebook și veți găsi chiar și acel tip de „dovadă socială” de care aparent aveți nevoie de atât de mult.

 5. ANNA KALUMBU

  răspuns

  acest lucru este atât de interesant, sunt fericit să fiu partener de magazin. încă învăț mai mult

  • Liset

   răspuns

   buena noche me parece excelente la propunerea de clubshop, expertiză capacitatea pentru a fi parte de atât prestigios echipa de lucru, creșterea și a avea mulți afiliați
   QUE BUENO QUIERO APRENDER, POR FAVOR COMPARTE TUS EXPERIENCIAS CONMIGO

  • Erica Fotolela

   răspuns

   Bună Anna, îmi este greu să înțeleg despre această afacere, poți să mă rog să mă pvt 0814400682. Am nevoie de câteva clase mbela

 6. răspuns

  Domnule,
  Sunt prea departe de țara dvs. și nu pot să implic această afacere și, de asemenea, locuiesc în zona îndepărtată
  în țara mea.
  Multumesc.
  Edward Ekanda.

 7. Liset

  răspuns

  BUENAS NOCHE COMO PUEDE SER PARTE DE TU GRUPO OFICIAL EN FACE) POR FAVOR EXPLICAME, QUIERO SER PARTE, APRENDER Y CONOCER CLUB SHOP

 8. AMADOU MAMA IBRAHIM

  răspuns

  La răbdare este un chemin d'or. Je viens de faire mon adhésion en tant that partenaire Basic Plus, j'y crois fermement, j'ai la foi. Je ferai de mon
  .mieux pour réussir dans ce busines Merci les amis.

 9. Chungyang Ezra

  răspuns

  Ce sunt afacerile pe această platformă, vă rog, cineva ar trebui să treacă foarte mult, deoarece, din vedere, tot ce aflu că va fi interesant și îmi place asta dacă înțeleg foarte bine

  • răspuns

   Multumesc pentru comentariu. Vă rugăm să vă conectați la contul dvs. ClubShop și să faceți clic pe butonul de funcționare. Aici găsiți toate informațiile de care aveți nevoie.

 10. Leonid Rebryk

  răspuns

  Это очень интересно, а для меня сложно. Я не понимаю английский и другой язык который предлагают смотреть видео о том, как это работает. К сожалению, только одно видео на русском языке, которое рассказывается про структуру ClubShop Может есть другие видео на русском языке. Пожалуйста помогите.

 11. Willetta AG Jenkins

  răspuns

  Am nevoie de ajutor în procesul următorului pas pentru a face afaceri grozave și a începe puternic, cu o bază excelentă. Sunt nou în această afacere și vreau să reușesc, astfel încât să pot avea grijă de familia mea. Așadar, într-o zi le pot arăta cum să aibă succes în viață.

  • răspuns

   Este o atitudine minunată pentru început! Acum este important Ți-ai finalizat pregătirea esențială GPS și ai fost vizibil și activ pe grupurile noastre sociale oficiale de pe Facebook și telegramă. Acolo îți vei construi credibilitatea față de colegii tăi de echipă. Și învață în același timp.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *