Imaginați-vă situația: căutați un loc de muncă obișnuit între 9 și 5.

Îți trimiți CV-ul la un număr xxx de companii. După luni, în cele din urmă, una dintre aceste companii te sună pentru un interviu de muncă.

Sunteți cu toții stresați. Vrei să te pregătești să ai cel puțin o șansă de a păstra atenția intervievatorului.

Deci, începeți să cercetați industria și compania, cine sunt concurenții firmei, care sunt avantajele sale competitive și tu uimitor începi să iubești ce face această firmă, chiar dacă produce și vinde îngrășăminte super poluante.

Te pregătești să intri în interviu având în vedere cinci puncte cheie de vânzare, cum ar fi ceea ce te face cel mai bun candidat pentru funcție.

Chiar vrei să fii pregătit cu câteva întrebări inteligente pentru intervievator care îți demonstrează cunoștințele despre companie, precum și intenția ta serioasă.

Probabil, ai face chiar joc de rol să vă exersați răspunsurile pregătite la întrebări precum: „De ce ar trebui să te angajăm?”

Ziua x ai oferi tot ce e mai bun din tine pentru a impresiona intervievatorul și a arăta că ești atât de pasionat de compania, industria și produsele lor despre care știi că toate aceste lucruri sunt mai bune decât ei.

Grozav!

Toate cele de mai sus reprezintă o atitudine câștigătoare atunci când este aplicată unei activități de căutare a unui loc de muncă.

Acum, vă întrebați de ce majoritatea oamenilor nu câștigă bani atunci când abordează o afacere online în loc de un loc de muncă obișnuit de la 9 la 5?

Pentru că mulți oameni, când nu cerșesc pentru o slujbă, schimbă instantaneu atitudinea lor câștigătoare față de una care pierde, începând din momentul înregistrării pe site-ul web.

Tu, intervievatorul.

Acum, încercați să vedeți aceeași situație a interviului de muncă descrisă mai sus, din punctul de vedere al intervievatorului, și imaginați-vă că începeți să examinați sute de candidați și tot ceea ce fac ei este să puneți întrebări precum cele pe care le primim în mod constant la asistența noastră.

Vedeți mai jos câteva exemple de întrebări reale, așa cum au fost primite:

cum pot să-mi obțin câștigurile

Oricine să mă ajute la confirmarea GPS-ului. Am încercat tot ce îmi stă în putere, dar fără niciun rost. Am nevoie de ajutorul tău, te rog oamenii mei!

Îmi poate spune cineva despre acest grup.

Chiar nu înțeleg cum funcționează acest clubshop, am încercat să vizionez videoclipul și să citesc câteva instrucțiuni, dar nu primesc niciodată un răspuns bun.

După înregistrare, ce trebuie să fac?

Vă rog să-mi spuneți cum funcționează, becouse sunt deja

Poate cineva să ajute Nu obțin acesti afiliați cum funcționează

Îmi pare rău că nu am apărut în acest proiect ..oooh dacă poți încerca să mă înveți despre acest club coz nu am înțeles despre el

Cum fac bani din asta

Nu este nimic rău în a pune întrebări.

Problema este că demonstrează atitudinea candidatului. O atitudine pe care niciun intervievator din lume n-ar considera-o vreodată bună. Nimeni nu ar angaja pe nimeni cu acest tip de gândire pentru un loc de muncă de 9 până la 5.

De ce?

Pentru că cineva cu acest tip de atitudine ar reprezenta doar un cost pentru companie. Cu siguranță nu este o resursă productivă.

Si tu stii asta! De aceea nu te-ai comporta niciodată așa la un interviu de angajare.

Trebuie să înțelegeți că atunci când începeți o afacere online ca aceasta ca partener independent de Clubshop, dacă doriți să aveți succes, doriți să găsește și arată cea mai bună parte din tine, la fel ca și cum cineva te-a sunat pentru un interviu de muncă și chiar mai mult.

În principal pentru că aici ești angajatorul tău.

O să lucrezi pentru tine. Nu pentru noi.

Pur și simplu vă oferim tot ce aveți nevoie pentru a vă dezvolta afacerea. Dar dacă te comporte ca o persoană leneșă, fără listă, încă din prima zi, te-ai angaja vreodată?

Ați investi vreodată timp și bani pentru angajarea și îndrumarea acestui tip de persoană? Nu ai continua să cauți pe cineva mai bun?

Ei bine, vestea bună este că tu ești singurul care îți poate schimba atitudinea acum. Imediat!

În acest moment precis, puteți începe să acționați ca persoana în care doriți să deveniți și începe acum să atragi prosperitatea cu Clubshop acum.

Fabrizio Perotti

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (60)

 1. Carlos Raimundo Liendo Linares

  răspuns

  Multe întârzieri, rezultate foarte convingătoare sunt apreciate, în timp ce lucrează să vândă un singur joc propriu și prin internet, fără embargo, nu mă consider o persoană pierdută, dar prea excesiv de mult lucrător, grație a lui Dumnezeu, este posibil ca misorii să nu poată fi prezenți marea înălțime a necesităților primare și chestionare a mării, motivul pentru care mă prezintă punctul de vedere a informațiilor despre funcționarea sistemului care oferă instrumente. Quedo la așteptarea reacției sale. Pendiente. Saludos

 2. Winston

  răspuns

  Stimate domnule fabrizio, ați menționat SUA într-o declarație, astfel încât s-ar încadra un afiliat din Caraibe ca mine. Cum pot să-mi extind orizontul cu acest magazin de club.

 3. răspuns

  Am făcut o alegere greșită, aș alege o sumă mică de dolari, deoarece 129.9 dolari par a fi dificil de obținut și să-mi activez GPS-ul, așa că dacă pot avea o altă șansă să încerc, ar fi mai bine.
  Salutari.

 4. Adebimpe Kehinde Kadiri

  răspuns

  Vă rog să fiu din Nigeria și în codul de țară Nigeria nu este acolo, atunci gestionez asta
  mulțumesc

  • răspuns

   Sunt câteva tipuri de GPS care au un abonament lunar; cea mai mică începe de la 9.90 USD. În tabloul de bord găsiți toate informațiile de care aveți nevoie

  • Samuel Lisulo

   răspuns

   Încă din prima zi încerc, dar se pare că nu prea înțeleg cum funcționează pentru a începe să câștigi.

 5. răspuns

  Te rog, am nevoie de ajutorul tău pentru a-mi activa GPS-ul. Sunt gata acum,
  Cu ce ​​sumă pot începe, plz o calculez în naira și îmi trimit linkul pe care îl pot folosi pentru a face depunerea pentru plată, mulțumesc

  • răspuns

   Vă rugăm să citiți cu atenție toate informațiile pe care le găsiți în centrul de control al partenerului dvs. de încercare.

 6. răspuns

  Я живу в Турменистане наш банк временно не производит денежних переводов физическим лицам. Vă rugăm să ятому я временно не могу активировать свой GPS. С уважением Kakabay

 7. răspuns

  Sunt un membru nou al Clubshop și până acum sunt foarte încântat să fac parte din această companie grozavă. Fac afaceri online de mai bine de cinci ani și nu am văzut niciodată nimic apropiat de asta nicăieri în industrie.
  Mă angajez să mențin integritatea marii companii și voi face tot posibilul pentru a ajuta alți membri ai Clubshop să-și atingă potențialul. Mulțumesc și urări de bine tuturor celor din Clubshop.

 8. moloy d

  răspuns

  Cum îl pot activa?
  Cât mă va costa?
  Cum lucrez?
  Cum lucrezi?
  Sunt o persoană săracă
  Cum pot lucra aici?

 9. răspuns

  VREA CUM CÂNT MULTE ORE Înainte de a-mi fi activat contul. AM FAC PLATĂ CU [BITCOIN] PRIN [GOCOIN GATE] PE PLATAFORMA DE PLATĂ PENTRU ULTIMA OARĂ, DAR ACORDUL MEU ESTE CONFIRMAT ȘI ACTIVAT IS [OS1993574] ȘI MA-G-MAIL PENTRU ÎNREGISTRARE ESTE [[e-mail protejat]] pls anunță-mi ce întârzie confirmarea mea după plată.ÎNVĂȚĂȚI OGUNREMI RAHEEM SAMUEL; KWARA STATE NIGERIA.NB IDONT VREA SA PIERDEȚI CÂNTAREA GPS.

  • răspuns

   În mod normal, este imediată dacă furnizați adresa de e-mail și check-out-ul corect. Ați utilizat aceeași adresă de e-mail pe care v-ați înregistrat ca afiliați ClubShop?

 10. răspuns

  Ți-am trimis amesiune acum câteva ore, dar nu mi-a răspuns mesajului ce se întâmplă domnule? În calitate de membru de încredere, tocmai făcusem plata PENTRU [GPS BASIC PLUS], dar contul meu este încă de confirmat. Am efectuat plata cu bitcoin pe site-ul de plată, dar încă trebuie să primesc un mesaj cu privire la plata. VREAU să știu numărul de ore pe care îl durează de obicei înainte de confirmare, dacă se plătește cu bitcoin .multumiri

  • răspuns

   De asemenea, care este numele pe care l-ați folosit la checkout? Pentru că nu văd nicio comandă cu numele tău pe care o văd aici.

  • răspuns

   A fost neplătit pentru câțiva centi, de aceea sistemul nu l-a acceptat. Acum am acceptat-o ​​manual și GPS-ul dvs. a fost activat. Te rog sa verifici.

  • Maxwell Philip

   răspuns

   Da, am fost un membru nou al club-ului, am multe întrebări, dar înainte de asta vreau să-mi trimiteți detalii care să mă pregătească pentru a fi perfect în privința sistemului, astfel încât să mă descurc bine? Mulțumiri

 11. răspuns

  Este o afacere creabilă și este doar pentru persoanele perseverante, dacă există aici pentru a-ți păstra un restaurant pe care îl poți afla în situl echivocado. Ese nu este spiritul unui antreprenor.

 12. gladys torres

  răspuns

  Estoy aqui porque face aproximativ 2 luni care este inscris; dar nu eu, el este activat, deoarece nu sunt foarte mari supermercati au și că este verdad, care poate fi însoțit de un multinivel sau de a fi scris în amazon, neflix, comerț liber etc.

  • răspuns

   În două luni, habrías are tot timpul necesar pentru a se transforma până la maximul expert al acestei afaceri. 😅

 13. răspuns

  Можно в кредит или от ожидающего баланса, заплатить за активацию ???

 14. răspuns

  Vă rog, am nevoie de ajutor pentru a-mi activa GPS-ul.
  Cu ce ​​sumă pot începe. Vă rugăm să îl calculați în Naira și trimiteți-mi linkul pe care îl pot folosi pentru efectuarea plății.

 15. Gilphas areura

  răspuns

  Nu înțeleg cu adevărat beneficiile clubdhop și cum funcționează, vă rog să aveți nevoie de mai multe explicații și de profituri și alte comisioane.

  • Lex luther

   răspuns

   Sunt nou la asta, dar am dat o mică explicație despre cum a funcționat pentru mine și despre banii câștigați imediat ce m-am înscris. Am postat chiar dovezi de imagine pe site-ul meu.

 16. Judith

  răspuns

  Vă rog, domnule, trebuie să-mi cunosc rolul de membru al clubului și cum se poate dezvolta în această meserie. Multumesc domnule.

 17. răspuns

  salut, sunt un membru nou tocmai mi-am înregistrat numele, dar la citirea informațiilor încă nu văd răspunsul la întrebarea mea despre cum merge, cum pot face bani pe clubshop.com? vă rog să mă ajutați

  • răspuns

   Abonamentul este gratuit. Ceea ce poți fi dispus să plătești este GPS-ul. GPS-ul include toate serviciile și instrumentele de care aveți nevoie pentru a vă construi afacerea. Dacă nu aveți afaceri, cum puteți câștiga comisioane?

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *