Nu este încă un partener al Clubshop? Nu mai pierdeți banii!Faceți clic AICI și activați-vă GPS-ul ACUM!

V-ați înscris la noi în timp ce căutați un mod legitim de a face bani online?

Nu ai luat încă decizia angajată de a-ți începe activitatea de viață ca partener al Clubshop?

Nu știu motivul amânării tale; fără îndoială, trebuie să ai unul bun.

Dar de prea multe ori în schimb, îmi dau seama că marea majoritate a oamenilor rămân pur și simplu blocați în viața lor din cauza îndoielilor, fricii, scepticismului, negativității și a tuturor celorlalte tipuri de idei și viziuni proaste.

Este păcat pentru că dacă acești oameni nu se eliberează de fantomele lor, viața lor continuă să stagneze cu aproape orice posibilitate de a schimba status quo-ul.

Deci, probabil, trebuie să fiți conștienți doar de câteva fapte incontestabile despre Clubshop.

De ce? Deoarece dacă sunteți în căutarea unei afaceri pe internet pentru a construi un venit pasiv semnificativ, ar fi bine să selectați o oportunitate de afaceri legitimă care își plătește Partenerii activi în fiecare lună, fără întârziere de mulți ani și îndeplinește TOATE următoarele zece criterii:

 1. O companie adevărată o administrează. O companie încorporată într-o țară de încredere, cu proprietari reali care nu se ascund în spatele unor nume false sau imagini false.
 2. Are o misiune clară și demnă, care satisface nevoile unor persoane reale.
 3. Modelul său de afaceri are sens pe piață și aduce beneficii reale tuturor părților implicate.
 4. Produsele și serviciile sale nu sunt costisitoare.
 5. Îți oferă un sistem și o strategie dovedită cu toate instrumentele, instruirea și suportul de marketing / publicitate de care ai nevoie pentru a-l pune în practică pentru a-ți desfășura activitatea fără probleme, chiar dacă nu ai experiență.
 6. Are o comunitate socială activă și transparentă, unde membrii nu trebuie să-și ascundă identitatea.
 7. Nu trebuie să lucrați cu normă întreagă pentru a obține un venit semnificativ.
 8. Nu trebuie să plătiți pentru noi instruiri, seminarii, cărți continuu.
 9. Nu trebuie să vă deranjați familia, prietenii, cunoscuții pentru a avea succes.
 10. Este distractiv și nu ai nevoie de capital semnificativ pentru a începe, iar taxele lunare sunt mai mult decât accesibile și justificate.

Toți partenerii noștri cei mai experți știu că Clubshop Rewards, cu sistemul său global de parteneri sau GPS, reunește toate criteriile enumerate mai sus.

Vă invit să învățați și chiar să cercetați cât puteți despre afacerea noastră, deoarece știu că, cu cât veți cunoaște mai mult sau cu cât descoperiți mai multe, cu atât vă veți îndrăgosti mai repede!

Acum, am o întrebare pentru tine:

ce criterii suplimentare credeți că ar trebui să îndeplinească această afacere pentru a vă permite să începeți afacerea cu noi fără nicio întârziere?

În câteva cuvinte, ce altceva am putea face pentru a vă ajuta să vă construiți noua afacere și venitul lunar pasiv?

În timp ce răspundeți la această întrebare, vă rugăm să rețineți că singurul lucru pe care nu îl putem face pentru dvs., deoarece este în afara domeniului nostru de aplicare, este caritatea.

Prin urmare, vă rugăm să nu ezitați să postați mai jos orice sugestii și idei pe care le puteți avea, despre ceea ce ați dori să adăugați afacerii dvs. ideale.

Dacă încă nu sunteți partener al Clubshop și sunteți de acord cu mine și cu mii de parteneri Clubshop că aceasta este cea mai incredibilă afacere a oamenilor concepută vreodată, nu mai așteptați; conectați-vă la Centrul de control al încercărilor Clubshop și confirmă GPS-ul tău preferat ACUM!

Vreau să vă vedem printre cei mai buni câștigători ai noștri cât mai curând posibil. Poti s-o faci. Doar fă-o!

Fabrizio Perotti

Împărtășește adevărul!

Din 1997 Clubshop a fost fidelă misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată enormă, astfel încât Membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii cu cel mai mic cost posibil. - Extinderea avantajelor sistemului de întreprindere gratuită tuturor celor care încearcă să-și crească veniturile lunare. - Promovarea principiilor libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (31)

  • Agbontaen E. Osagie

   răspuns

   Chukwuemeka afacerea este foarte ușor de înțeles. Lucrul este că afacerea vă oferă șansa de a beneficia de banii pe care îi câștigă compania în fiecare lună.

   Dar pentru ca tu să beneficiezi, trebuie să te înscrii pentru a te alătura și a deveni unul dintre oamenii care vor beneficia lunar de bani generați prin afacere.

   Acum, unul dintre modurile în care compania își câștigă banii este prin trimiterea oamenilor la patronarea afacerilor. Așa că primesc comision plătit pentru a-i face pe oameni să patroneze afacerile.

   Dar fiind un site de membru, compania își împarte profitul cu toți membrii săi care se alătură pentru a promova afacerea.

   Pentru ca compania să obțină rezultate masive în generarea de venituri, a venit cu ideea GPS care oferă pachete de abonament. Deci, ideea pentru GPS este de a colecta fonduri împreună prin contribuția lunară a calității de membru, care este utilizată pentru a efectua promovare masivă, marketing și publicitate a companiei, pentru a atrage mai mulți oameni pe platformă, astfel încât să poată face mai mulți oameni să patroneze afacerile prin platforma care apoi ajută la generarea mai multor comisioane care este împărțită membrilor GPS în funcție de nivelul lor de membru.

   Există multe alte modalități prin care puteți ajunge să câștigați mai mulți bani prin intermediul platformei, dar pachetele de abonament GPS vă permit să beneficiați cu puțin efort din partea dvs. Tot ce trebuie să faceți este să plătiți abonamentul lunar pentru a începe să beneficiați de banii generați lunar prin intermediul platformei.

   Este o modalitate ieftină de a fi acționar al unei afaceri globale care vă plătește în dolari în fiecare lună de oriunde vă aflați în lume.
   Citiți mai multe pentru a afla mai multe despre asta.

   Multă baftă.

 1. Dabire Eric

  răspuns

  J'ai besoin de votre accompagnement pour démarrer mon entreprise. Je vous remercie

 2. CIOLETA ANIOGBA

  răspuns

  Nu am idei despre cum să începeți afacerea. Vă voi aprecia dacă mă leacturizați. Și nu am site web

 3. Luciane

  răspuns

  Agradeço. Mas não estou trabalhando. Não tenho como a pagar mensalidade. Site-ul este și nu. Teria eu algum retorno todos os months? Obgd pela oportunidade

 4. Kate

  răspuns

  Vă rog, vreau să știu suma minimă pentru a activa GPS-ul și, din nou, cum își construiește un venit?

 5. răspuns

  Îmi place atât de mult magazinul de cluburi, m-am mai înregistrat, însă laptopul meu s-a dezvoltat și s-a stricat. Tocmai am reparat-o acum. Îmi voi relua activitățile și îmi voi activa GPS-ul. Multumesc domnule.

 6. răspuns

  la verdad este care a fost atât de mult și nu se înțelege nimic ca este un lucru de fân care vinde vânzător ceva sau care poate fi fată care să se transforme este mai bun pentru a putea fi înțeles videoclipuri hagan în español

 7. Ahmed abdulazeez

  răspuns

  Adevărul despre întârzierea mea de a începe afacerea este că, nu prea înțeleg afacerea, nu pot dacă pot organiza un seminar pentru ideile de afaceri,

 8. Amadi Norocos

  răspuns

  Nu am idei despre cum să începeți afacerea. Vă voi aprecia dacă mă leacturizați. Și nu am site web, pur și simplu nu știu cum funcționează afacerea

  • răspuns

   Cel mai bun lucru pe care îl puteți face este să vă conectați la tabloul de bord pentru a face clic pe butonul verde numit „a deveni partener de încercare”. Astfel, puteți citi totul și începe programul gratuit de încercare de 30 de zile.

 9. Bitrus Yaro

  răspuns

  Încerc să adun înțelegerea conceptului dvs. de afaceri. Vă rog să mă ajutați! Nu am un site web.

  • răspuns

   Nu aveți nevoie de niciun site web deloc. Trebuie doar să începi proba de 30 de zile gratuite și să citești toate informațiile pe care le vei primi acolo

 10. Jane

  răspuns

  Ei bine, așa cum văd că afacerea pare ok, dar nu înțeleg pe deplin cum funcționează, nu am nicio afacere de făcut publicitate

 11. răspuns

  Această explicație este ușor de înțeles pentru un laic, o digerez complet. Mă voi strădui mai mult să îmi actualizez GPS-ul pentru a putea folosi instrumentele necesare pentru a-mi încuraja linia descendentă să-și confirme și GPS-ul.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *