Hei oameni Clubshop!

Ultima lună a lunii iunie a avut încă o dată un mare succes pentru activitatea generală: am mărit comisioanele plătite partenerilor noștri de 37% suplimentar, fantastic!

Vom începe să depunem aceste comisioane direct în conturile PayPal sau AdvCash ale partenerilor în următoarele ore.

Desigur, acest lucru nu este comparativ cu planurile noastre pentru viitorul viitor.

Dar, în timp ce continuăm să ne îndreptăm spre misiunea noastră „Construind vieți extraordinare pentru oamenii obișnuiți” aceasta este, fără îndoială, o confirmare excelentă a faptului că ne descurcăm cu toții grozav.

Băieți, desigur!

Este doar păcat să vedem că, deși atât de mulți afiliați și-au activat deja GPS-ul și au început să câștige bani ca parteneri, alții, încă se gândesc la nu știu ce și nu intră niciodată în acțiune.

Ei bine, nicio problemă, viața este lungă, nu există grabă. Dreapta? :)

Dacă, în schimb, unii dintre voi sunt într-adevăr săturați de a trăi o viață de mediocritate și restricții, cred că ar trebui să încetați să fiți inerți ca amebele și să începeți să faceți ceva corect pentru a începe să preiați controlul viitorului dvs. financiar.

În calitate de afiliați Clubshop, cel mai bun lucru pe care l-ați putea face chiar acum este să activați GPS-ul cel mai potrivit nevoilor dvs. pentru a vă alătura astăzi echipei noastre de câștigători fericiți!

Puteți face acest lucru chiar acum, direct aici: https://clubshop.com/gps-subscriptions.aspx

Sau, puteți continua să așteptați un ajutor din cer. Este cu siguranță mai confortabil, dar probabil nu prea util.

Sper să vă întâmpinăm curând în echipa noastră excelentă de parteneri!

Dragoste,

Fab

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (8)

 1. răspuns

  Este o oportunitate atât de mare pentru oricine. Cei care știu să comercializeze on-line, cei dispuși să învețe și chiar cei care nu au timp sau vor doar ceva automatizat până când nu au timp. Nu trebuie să fii grozav pentru a începe, dar trebuie să începi să fii grozav!
  Echipa Clubshop ne-a oferit tuturor acelui tip de flexibilitate pentru a construi o afacere și apreciem astfel sprijinul.
  Îți place să faci cumpărături încasări on-line și să fii mulțumit? Atunci cu siguranță ai ajuns la locul potrivit!

 2. Bilal Ahmad

  răspuns

  Stimate domn,
  Am activat GPS basic. Îndrumă cu drag despre cât pot câștiga în lună. Sunt nou aici, vă rugăm să mă îndrumați în consecință.

 3. Anek

  răspuns

  Șefu. Îmi lipseau multe lucruri în viața mea, cum ar fi educația, până când am întâlnit ceea ce a făcut Boss, dar s-ar putea să pot începe doar de la început, deoarece calea de a continua este dificilă pentru mine, în ciuda tuturor. Deja aranjat gol Dar cu prostia mea Este atât de dificil Șeful poate ajuta să găsească ceva ușor pentru un prost așa cum pot eu. Sunt greu să am venituri ..

  • răspuns

   Anek nu te subestima. Tu ești nimic mai puțin decât oricare altul în această afacere. Citiți informațiile disponibile, vedeți toate videoclipurile disponibile și alăturați-ne grupului nostru de Facebook. Implicați-vă activ chiar și publicând întrebări acolo. Și în cel mai scurt timp devii un expert în acest sens.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *