Nu este încă un partener al Clubshop? Nu mai pierdeți banii!Faceți clic AICI și activați-vă GPS-ul ACUM!

Atunci când o companie începe să aibă succes atrage adesea dușmani.

Acest fapt enervant se poate întâmpla din mai multe motive, cum ar fi invidia, gelozia, concurenții neloiali, interesele personale sau oamenii care au avut anterior unele experiențe teribile undeva.

De multe ori, sunt doar oameni simpli implicați fără succes în orice alt fel de lucru. Așadar, obișnuiesc să acționeze ca paraziți în alte grupuri, răspândind cu disperare negativismul, pentru a obține vizibilitate și a recruta oamenii pentru „oportunitatea” lor inutilă.

Desigur, pe de o parte, sugestiile și criticile cinstite și constructive sunt întotdeauna binevenite și de ajutor pentru a îmbunătăți o afacere ca a noastră.

În schimb, calomniile și paraziții sunt inutili și nocivi. Acestea trebuie identificate pentru a proteja afacerile altor parteneri.

După ce sunt identificați și izolați, își pierd toate sarcina de negativitate artificială și, în unele cazuri, pot fi chiar urmăriți legal și aduși în justiție.

De asemenea, dorim să credem că, uneori, oamenii nu sunt neapărat în stare de rău. De multe ori, pur și simplu nu și-au luat timpul să învețe cu atenție despre afacere sau citesc și își amintesc doar părțile care le plac.

Deci, reacționează prost, mișcați de starea lor de spirit negativă temporară, din cauza lipsei de cunoștințe.

Oricare ar fi motivul care i-ar putea împinge pe acești oameni să ne calomnieze afacerile, vom face întotdeauna tot ce putem pentru a-l proteja, în numele tuturor membrilor și partenerilor reali care au încredere în noi și cărora le vine toată imensa recunoștință.

Cazul 20200316 - din grupul Facebook

Mai jos, voi răspunde la fiecare parte a acestei postări realizată de un „partener” pe grupul nostru de Facebook recent. Același „partener” fusese anterior prins în timp ce deranja și spama pe alți parteneri Clubshop, pentru a-i solicita un fel de afaceri sau similar.

Am plasat voluntar cuvântul Partener între ””, deoarece nu plătește o taxă lunară care să te facă un partener real, de încredere și de încredere al companiei.

Vă rugăm să faceți clic pe fiecare secțiune de mai jos pentru a vedea răspunsul corespunzător.

Desigur, nu există nicio rambursare și acest lucru este bine menționat în „Politica noastră de rambursare”.

De ce asta? Pentru că erogăm serviciul pe care îl plătiți instantaneu și începeți să îl utilizați imediat. De asemenea, primiți toate Acțiunile COOP.

În schimb, ceea ce este echitabil 100%, este faptul că oferim o PERIOADA DE PROBLE GPS de 30 de zile GRATUIT, FĂRĂ OBLIGAȚII.

Astfel, toată lumea poate încerca și înțelege profund cum funcționează întreaga afacere (nu numai GPS-ul), înainte de a lua orice decizie.

Mai mult, știți că, odată ce sunteți partener, comisioanele dvs. GPS în așteptare devin plătite instantaneu imediat ce unii parteneri de încercare își confirmă GPS-ul. Și ești foarte fericit de asta. Nu-i asa?

Rece! Acum, imaginați-vă dacă aceeași persoană care a confirmat și a folosit GPS-ul, solicită acum rambursarea.

Evident, ar trebui să luăm legătura cu dvs. și să vă cerem să ne restituiți acel comision pe care vi l-am plătit deja.

Ai fi fericit? Ne-ai trimite într-adevăr înapoi banii?

Acest lucru este total fals. Nu numai informațiile și rapoartele în timp real de care aveți nevoie sunt întotdeauna disponibile prin intermediul tabloului de bord și al canalului YouTube partener. Avem, de asemenea, echipa de asistență și grupurile oficiale de pe Facebook și Telegram, unde, dacă puneți o întrebare amabilă, veți găsi alți parteneri dispuși să vă ajute.

Și, mai presus de toate, ați găsit vreodată o altă companie din această industrie, unde chiar și proprietarii își pun fața și sunt personal disponibili și activi în Grupurile oficiale Facebook și Telegram pentru a interacționa direct cu membrii lor?

Acest lucru este fals, de asemenea. Pentru că dacă ați contactat echipa noastră de asistență, ei răspund întotdeauna direct la biletul dvs., nu cu o campanie de e-mail.

În schimb, „discursul filosofic” despre care vorbiți, a fost trimis prin e-mail întregii baze a membrilor Clubshop. Evident, nu are nicio legătură cu biletul pe care l-ai deschis la suportul nostru.

Apropo, în Panoul de bord al Clubshop, aveți legătura la raportul „COOP Status” actualizat în timp real. Acesta este locul în care puteți vedea întotdeauna informațiile de care aveți nevoie, cu privire la livrarea afiliaților dvs. COOP. Acest link este foarte vizibil, chiar în mijlocul tabloului de bord și clar pentru a înțelege.

Ați cumpărat un GPS Pro și alte câteva acțiuni COOP suplimentare. Raportul dvs. „Stare COOP”, așa cum s-a explicat mai sus, precum și raportul „Membrii sponsorizați personal”, vă spun întotdeauna în timp real, ce face sistemul COOP pentru dumneavoastră.

În primul rând, este important să clarificăm un lucru: Calitatea de membru la Clubshop este GRATUITĂ 100%. Ceea ce ați plătit este abonamentul din prima lună la produsul nostru GPS Pro: 49.90 USD

Al doilea: acestea sunt RESTANTE rezultate generate de GPS și ar trebui să săriți și să sărbătoriți pentru o situație atât de incredibilă! În schimb, nu ești nici măcar recunoscător companiei pentru asta.

Pentru a face mai clar: ați confirmat GPS Pro pe 29 februarie. Apoi, ați comandat cinci acțiuni COOP suplimentare la 1 martie și alte cinci la 4 martie.

Ați obținut imediat aceste rezultate fantastice pe care le enumerați aici. Chiar dacă ai făcut ceva deloc de partea ta; ați luat legătura cu toți acești membri pe care i-am produs pentru dvs. și i-ați ajutat să înțeleagă orice și să înceapă?

Pentru că aceasta este sarcina ta de a efectua prin GPS Pro.

Totuși, doar câteva zile mai târziu de când ați început, pe 16 martie, vă plângeți și răspândiți negativitate ca asta ???

În orice altă afacere din această lume, obținerea aceluiași rezultat fără a mișca un deget ca tine, este un vis pentru toată lumea!

Și aici vă plângeți. Aceasta este partea cea mai grotescă dintre toate.

Apoi, evident, așa cum ai spus, după 2 sau 3 zile GPS-ul dvs. (pentru că este atât de eficient) a livrat deja toate filialele incluse în acțiunile pe care le dețineți. Este normal. Și tocmai acolo este, în loc să fii atât de negativ, ar fi trebuit să îți concentrezi efortul în a ajuta acești afiliați să devină activi. În schimb, cu acțiunile tale, faci tot ce poți pentru a le lăsa să plece.

Cred că în primul rând trebuie să aflați ce este și marketingul în rețea. Principiile, filosofia, strategiile, istoria sa.

Până atunci, probabil că ar trebui să fiți un pic mai umil și să puneți (amabil) orice întrebare pe care o puteți avea.

Personal, atunci când sunt destul de ignorant cu privire la un anumit subiect și am nevoie de ajutor, ultimul lucru pe care l-aș face, ar fi să merg și să insult pe orice expert în acel lucru anume, deoarece, cu siguranță, ar fi ridicol ridicol și pentru sigur că nimeni nu ar fi dispus să mă ajute. Dar eu sunt eu.

Mai sus, am răspuns deja despre același punct: acel „discurs” pe care l-ați primit a fost trimis într-adevăr întregii baze de membri.

Nu l-ați primit ca răspuns la întrebarea dvs. la echipa de asistență. Nu a avut nimic de-a face cu asta și sunt sigur că sunteți perfect conștienți de asta.

Deci, tot ce spui din nou aici despre obținerea unei „imagini proaste” din cauza acelui email pe care l-ai primit este lipsit de sens.

În schimb, acel mesaj pe care îl definiți drept „discurs” a făcut parte din meseria mea, care include explicarea viziunii și filozofiei, care ne animă și ne-a determinat să creăm această afacere fantastică.

Cred că această parte arată, de asemenea, clar fideul care te-a împins să scrii această postare, mai ales când spui: „lăsați membrii să muncească atât de mult pentru a-și construi propria afacere.”

Având în vedere că ai deja o organizație atât de mare, fără să fi mișcat un deget ... din nou, acest lucru sună puțin grotesc.

Și din nou, nu lăsăm niciodată pe nimeni în pace. Așa cum am mai spus, oferim tot felul de suport live, în special partenerilor noștri, care sunt motoarele reale ale întregii afaceri.

Dar, mai ales, sunt sigur că nu există nicio altă companie de marketing în rețea, unde există un grad atât de ridicat de automatizare. Un sistem automatizat exclusiv care permite partenerilor să-și reducă munca la minimum.

Fiecare ființă umană cu un intelect mediu, citind aceste rânduri, poate înțelege că o afacere ca a noastră nu ar sta pe piață mai mult de câteva zile, dacă am fi un fel de rău precum ne-ai picta, „manipulând ideologia pentru a prinde capcana tu înăuntru. "
În schimb, Clubshop este pe piață din 1997 și este aici pentru a dura pentru totdeauna, în ciuda acestor încercări copilărești de a ne calomnii.
Ceea ce spui aici, arată cum furia ta (sau simpla mala fide) îți ofuscă complet capacitatea de a raționa.
Și, toate acestea pentru ce? Deoarece echipa noastră de asistență nu a răspuns întrebării dvs. în câteva ore? Într-adevăr?
Asta sună puțin ciudat, având în vedere că întrebarea ta, care este vitală.

Dacă, de asemenea, considerăm că trebuie doar să te uiți în mijlocul tabloului de bord pentru a găsi răspunsul de care ai nevoie, ei bine, voi evita orice comentarii suplimentare și îți doresc o viață mai bună, fără furie, necinste și invidie.

Împărtășește adevărul!

Din 1997 Clubshop a fost fidelă misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată enormă, astfel încât Membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii cu cel mai mic cost posibil. - Extinderea avantajelor sistemului de întreprindere gratuită tuturor celor care încearcă să-și crească veniturile lunare. - Promovarea principiilor libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (15)

  • Richard Gonzaga

   răspuns

   Trebuie doar să activați GPS-ul imediat, apoi să vedeți cum funcționează GPS-ul dvs. pentru a obține venituri lunar pe lună. Dumnezeu să ne binecuvânteze

  • răspuns

   Citiți și înțelegeți, selectați GPS-ul care vă este accesibil și faceți încercările de 30 de zile și vedeți cum funcționează, apoi activați-vă GPS-ul pentru a deveni un partener complet.

 1. Kouassi Kanga Germain

  răspuns

  Ou je pourrai être paye svp? Je ne vois plus mon GPS Déroule sous mes yeux!

  • răspuns

   Probabil că perioada de încercare de 30 de zile a expirat? Sau ai confirmat GPS-ul? Dacă acesta din urmă este cazul, trebuie să vă uitați la rapoartele de bord, deoarece în calitate de partener nu mai aveți de control la un centru de control al partenerului

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *