În această lună afacerea dvs. Clubshop face un pas uriaș înainte

Aici la Clubshop nu avem decât un singur scop precis: să răspândim fericirea în toată lumea. Da, da .. știm ce s-a spus despre „banii nu fac fericirea”. Dar știm, de asemenea, că fericirea este ceea ce atrage bani în viața ta, dacă de fapt asta îți dorești.

Deci, în câteva cuvinte, dacă vrei să fii mai bogat, mai întâi trebuie să fii mai fericit. Nu poate fi invers.

Ajutăm oamenii să fie mai fericiți

Despre asta se referă la Ciclul de afaceri Clubshop: ajutăm oamenii să fie mai fericiți, astfel încât să câștige mai mulți bani. Cu cât câștigă mai mulți bani, cu atât sunt mai fericiți. Si asa mai departe…

Și odată ce grijile tale financiare vor fi rezolvate, ei bine ... îți va fi și mai ușor să devii și mai fericit în fiecare zi. Sau cel puțin va fi mult mai ușor să rezolvi orice altă problemă pe care ai putea să o ai în viața ta.

Deci, ce putem încerca cu umilință să ajutăm oamenii să fie mai fericiți începând de azi?

Un singur lucru: avem nevoie pentru a construi un vehicul sigur, fiabil și robust, accesibil pentru toată lumea.

Să zicem că sunteți deprimat pentru că vă doriți prost să călătoriți de la New York la San Francisco, iar singura cale prin care vă puteți permite este pe jos. Nici nu puteai visa să poți ajunge la destinație. Ai putea?

Vehicul și foaie de parcurs pentru a merge oriunde

Dar într-o zi, îmi apar și vă împuternicesc cu o foaie de parcurs și un Mercedes nou, solid și puternic, pe care îl puteți folosi de fiecare dată când trebuie să mergeți chiar mai departe de San Francisco.

Desigur, nu ai ajunge la San Francisco dintr-o clipă. Dar ai putea avea o certitudine rezonabilă că foarte curând o vei face acolo. Și ai începe să fii mult mai fericit imediat. Nu-i asa?

Exact acest lucru este ciclul Clubshop Business Building, împuternicit de GPS-ul său.

O certitudine rezonabilă

Este acel vehicul sigur care vă permite să obțineți această „certitudine rezonabilă”, care vă oferă mai multă seninătate și fericire începând de azi.

Fericirea ta este terenul fertil unde îți poți lăsa averea să crească în lunile următoare.

Puteți vedea cum va fi viața dvs. odată ce sunteți calificat „Bezos”, câștigând cel puțin 6 de dolari pe lună?

Destinația ta devine mai aproape

Cu cele două noi îmbunătățiri semnificative pe care le-am lansat în luna mai, vehiculul dvs. a obținut un amplificator real, care sunt sigur că vă permite să vedeți destinațiile dvs. de șase mii de dolari pe lună mult mai aproape:

 1. Conceptul de taxă comunitară. Urmăriți webinarul aici Engleză, Franceză, Italiană.
 2. Fabrica Fericirii. Urmăriți webinarul aici Engleză, Franceză, Italiană.

Noile acțiuni COOP cu fabrica fericirii sunt incluse

Nu uita niciodată că aceasta este o afacere. Nu este o caritate. Pentru a câștiga bani, trebuie să obțineți rezultate. GPS-ul dvs. vă poate ajuta doar să faceți lucrurile mai ușoare și mai rapide decât o afacere obișnuită.

Cu toate acestea, dacă stai nemișcat, vei avea nevoie de mult mai mult timp pentru a genera un venit pasiv semnificativ.

100% din întreprinderile din această lume au nevoie de clienți sau de un reprezentant de marketing sau de vânzări sau afiliați sau toate acestea.

Afacerea dvs. Clubshop nu este o excepție!

Are nevoie de toate aceste elemente!

Singurul, mare diferența este că GPS-ul dvs. vă oferă tot ce aveți nevoie pentru a obține toate acestea fără niciun efort la un cost incredibil de accesibil.

De exemplu: afacerea dvs. stagnează? Nu vezi multă mișcare? Atunci nu fi pasiv! FĂ CEVA! Publicitate mai mult!

Ce?

Ce? Spuneți că nu știți cum să faceți publicitate pentru a obține un număr decent de noi afiliați fără a risca o avere?

Tocmai de aceea am bazat întreaga afacere Clubshop pe conceptul de publicitate COOP:

Cu Acțiuni de publicitate COOP, sunteți sigur că veți obține un număr precis de afiliați pentru echipa dvs. și le veți înscrie în ciclul de afaceri Clubshop. Perioadă.

Și acum, inclus în fiecare pachet de acțiuni COOP, primiți și un număr precis de GPS Basic, pe care să îl oferiți GRATUIT, conform Conceptul de fericire al fabricii.

Fii proactiv, fii lider!

Vrei să te descurci și mai bine? Ia legătura cu toată uplina ta și parteneri downlineși roagă-i să comande și unele acțiuni COOP.

Dacă toți se reunesc și lucrezi ca o adevărată echipă, în loc să fii doar pasiv în așteptarea a se întâmpla ceva, vei începe cu siguranță să te îndrepți spre destinație cu viteză complet diferită.

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (4)

 1. J.Cavendish

  răspuns

  Sunt impresionat, trebuie să recunosc. Într-adevăr rar ar trebui să întâlnesc un weblog care să fie atât educativ, cât și distractiv și să-mi permit să vă spun, este posibil să vă fi lovit unghia în cap. Afacerea ta este remarcabilă. Sunt încântat că am întâlnit acest lucru în timpul căutării mele cu asta.

 2. Monica Minto Bowers

  răspuns

  Sunt înflăcărat Clubhop-ul este minunat
  afaceri este atât interesant, cât și educat
  Sunt atât de fericit că fac parte din clubhop

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *