Aceste ultime două luni au fost cele mai interesante lucruri pe care ni le-am putut imagina vreodată.

După câteva luni de încercări încăpățânate, în luna august trecut, ne-am trezit să recunoaștem că vechea platformă, tocmai achiziționată din proprietatea anterioară, era acum decisiv învechită.

Pentru a fi clar: toată afacerea noastră iubită era în pericol să implodeze și să dispară de pe fața pământului în orice moment.

Prin urmare, am luat decizia de a rescrie totul de la zero. Nu am avut altă alegere. După cum vă puteți imagina, s-a dovedit a fi o întreprindere titanică.

De fapt, a fost o chestiune de a rescrie în câteva luni o întreagă platformă, creată bucată cu bucată de mai bine de două decenii, de dezvoltatorii acum retrași și, prin urmare, nu mai sunt disponibili pentru a ne ajuta în niciun fel.

Dar nu ne-am lăsat descurajați, într-adevăr! Ne-am confruntat cu această provocare ca o oportunitate suplimentară și interesantă de creștere, care ne va permite să dezvoltăm și mai bine și mai rapid proiectele majore pe care le avem în minte pentru lunile și anii următori.

În ultimele zile am lansat deja primele pagini ale noii platforme pentru a vă oferi un pic de gust noului Club Rewards Club. În următoarele zile vom începe treptat să facem primele funcționalități operaționale.

Într-un timp foarte scurt, vom fi pregătiți să începem într-adevăr călătoria care, împreună cu dvs., ne va conduce să realizăm visele a milioane de oameni din întreaga lume. Nu putem astepta!

Toate noutățile vor fi anunțate pe canalul oficial al Clubshop Rewards de pe Telegram. Dacă nu v-ați abonat încă la canal, fă-o acum, aici.

Ad maiora!

Fabrizio și Giuseppe

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (2)

  1. Ben Willis

    răspuns

    În general înțeleg să înțeleg complexitatea acestui tip de dezvoltare a afacerii și sunt de acord cu scopul de a o face cât mai simplă posibil. Trebuie să fie pentru a atrage membri. Există întotdeauna concurență. Înțeleg, de asemenea, că aceasta este o oportunitate unică, nu doar de a primi bani înapoi la cumpărături personale, ci și de a construi o afacere puternică, cu plată îndelungată, care este în sine o recompensă și un beneficiu și mai mare. Merită să așteptați dacă va fi la fel de bine gândit și dezvoltat pe cât cred că va fi. Mulțumesc, Fab. Aștept cu nerăbdare marea deschidere ... un pic de sacrificiu de timp în schimbul unei oportunități îndelungate. Acest lucru poate fi foarte bun.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *