Clubshop Rewards este un site de investiții? Raspunsul este nu! 

Afacerea Clubshop Rewards nu este un loc în care cineva îți promite un ROI pe banii pe care ar trebui să decizi să îi plătești pentru serviciile pe care le vindem precum GPS-ul, de exemplu.

 

Este esențial să înțelegeți contextul pe deplin înainte de a decide chiar dacă doriți să deveniți partener Clubshop sau nu.

 

Clubshop este cea mai înaltă formă de evoluție a Network Marketing. Dar rămâne Network Marketing în ADN-ul său.

De ce? 

Doar pentru că Network Marketing este cel mai bun concept de afaceri al oamenilor conceput vreodată.

 

Într-adevăr are mulți deprecieri, ca să nu spunem, dușmani. De ce?

 

Pentru același motiv: „Este de departe cel mai bun concept de afaceri al oamenilor conceput vreodată.”

 

De asemenea, este adevărat că în industria „tradițională” de marketing în rețea, multe companii au avut sau au mai multe aspecte pe care marea majoritate a oamenilor le urăsc. 

 

Aceste aspecte rele explică de ce atât de mulți oameni au avut o experiență proastă în Network Marketing și au renunțat.

 

Doar câteva aspecte rele pe care le-am șters: 

 1. Trebuie să creezi o listă de prieteni, rude, cunoscuți care să deranjeze non-stop până când vor începe să te urască.
 2. Teama de respingere, nimănui nu îi place să audă multe NO-uri. Cu atât mai puțin atunci când aceste NO provin de la oameni pe care îi cunoști personal.
 3. Trebuie să participe săptămânal la întâlniri, prezentări, seminarii, instruire etc.
 4. Trebuie să vinzi produse care nu pot fi de interes, nici măcar pentru mama ta, în ciuda întregii iubiri pe care le simte pentru tine.
 5. Perceperea faptului că cunoscuții tăi îți cumpără produsele sau se alătură afacerii tale, nu din cauza interesului lor real, ci pentru că simt milă pentru tine. Prin urmare, ele nu devin niciodată active și renunță fără să înceapă nici măcar.
 6. Trebuie să dedici o mare parte, dacă nu toată, din timpul tău liber unui al doilea „loc de muncă” în loc să petreci timp de calitate cu familia.

Desigur, o mulțime de oameni din industria de marketing în rețea nu le pasă sau chiar adoră aceste tipuri de aspecte.

 

De aceea au reușit să depășească prima parte, cea mai provocatoare a afacerii lor, și să treacă la cele mai plăcute până când au devenit lideri de succes. Dar sunt doar o mică grămadă de supermegaheroi care nu pot fi copiați de marea majoritate a oamenilor obișnuiți.

 

La Clubshop, am înțeles ce a făcut marketingul în rețea o experiență atât de proastă pentru atâția oameni. Și am reinventat-o. 

 

Am păstrat cele mai bune părți ale acestuia și le-am eradicat pe cele rele.

Acum, întreaga călătorie către succes este mult mai ușoară pentru toată lumea și infinit mai plăcută.

Cu toate acestea, este fundamental să înțelegem că nu putem face încă minuni. 

 

GPS-ul nu este o garanție a succesului. Și dacă nu conduceți afacerea dvs. Clubshop cu mentalitatea și atitudinea potrivită, eșuați. 

 

Nu există nicio modalitate de a obține succes dacă nu iubești această afacere din toată inima și acționezi persistent în consecință.

 

Partenerii noștri Clubshop au un rol diferit față de distribuitorii tipici de Network Marketing, dar nu mai puțin important: sunt susținători, fani, ambasadori.

Rolul unui partener Clubshop este foarte similar cu cel al susținătorului activ al unei echipe de fotbal inteligente.

Știți, dacă susțineți cu sinceritate o echipă de fotbal, de exemplu, în primul rând, este pentru că vă place. Îi iubești jucătorii, culorile, istoria și orice îl privește.

 

De aceea, plătiți un bilet pentru a vedea meciurile sale în fiecare weekend sau aveți un abonament lunar la TV cu plată.

 

Desigur, atunci când echipa ta nu joacă bine și pierde un meci, nu ești fericit, poți fi frustrat, supărat. Dar nu încetezi să o iubești și, mai ales în vremurile nefaste, îi sprijini și mai mult. Atunci echipa ta are nevoie de tine și de sprijinul tău și mai mult. 

 

Dacă sunteți un susținător pozitiv, fidel, sunteți componenta suplimentară care poate face diferența în timpul unui meci dificil.

 

Și, atunci când echipa ta câștigă întreg campionatul, este pentru că întreaga echipă, inclusiv tu, a făcut cea mai bună treabă posibilă.

 

Slujba ta unică ca susținător activ este să răspândești fericirea, pozitivitatea, emoția, entuziasmul, dragostea față de echipa ta și din jurul tău.

 

Acesta este tocmai rolul dvs. de partener Clubshop.

 

Din nou, în calitate de partener Clubshop, sunteți, înainte de toate, un susținător.

Diferența este că, în calitate de susținător al unei echipe de fotbal, rezultatul maxim pe care îl puteți obține este să ajutați acea echipă (care nu este a dvs.) să câștige un campionat sau un trofeu.

 

În schimb, în ​​calitate de partener Clubshop, aveți oportunitatea reală de a deveni bogat sprijinind mii de coechipieri din întreaga lume pentru a avea o viață mai bună. Împărtășești nobila noastră misiune.

 

Succesul financiar sălbatic pe care îl vei avea nu este altceva decât consecința firească a iubirii tale autentice pentru colegii tăi de echipă.

 

Rețineți: toată pozitivitatea și dragostea pe care le puteți răspândi în univers se vor întoarce la voi multiplicate sub mai multe forme. Este legea.

Vă întrebați unde puteți răspândi exact pozitivitatea, entuziasmul, entuziasmul și dragostea în ceea ce privește afacerea dvs. de la Clubshop?

 

Ei bine, ai noștri Facebook și Telegramă grupurile sunt locul perfect unde puteți începe.

Cum? Aici aveți câteva exemple:

 

 • Puneți întrebări reale și constructive atunci când nu înțelegeți ceva.
 • Răspundeți la întrebările și preocupările altor membri cu o atitudine pozitivă, entuziastă.
 • Invită-ți coechipierii să se alăture grupurilor noastre oficiale și să interacționeze pozitiv între ei.
 • Începeți conversații interesante și constructive.
 • Nu vă ascundeți în spatele unui nume sau fotografie falsă. Nu poți fi credibil dacă ajutorul tău vine de la o entitate necunoscută.
 • Fii mândru că faci parte din această comunitate și lasă-i pe alți oameni să o simtă.
 • Dacă aveți un GPS Pro sau superior, comunicați adesea cu colegii dvs. de echipă, folosind instrumentele de comunicare GPS. Vă rugăm să vă oferiți sprijin, invitați-i să vă întâlnească în grupurile noastre sociale.
 
Și întotdeauna, înainte de a face orice acțiune, inspirați adânc și întrebați-vă: 
„Va ajuta acest lucru Compania, echipa mea și pe mine să reușim? Sau, merge împotriva Companiei și a echipei mele? ”

Distrează-te în timp ce îți construiești afacerea!
Fab

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (54)

 1. Smith Jones Inoussa

  răspuns

  Buna dimineata domnule. Am primit e-mailul dvs. pentru programul dvs. de Dezvoltare de marketing individual. Sunt foarte fericit să vă colaborez pentru muncă. Vă subliniez asistența în acest program. Am nevoie de ajutorul dvs. pentru mai multe informații despre această aplicație. Vă mulțumesc pentru ajutor.

  • răspuns

   Grozav să aud că Inoussa. Întreaga noastră comunitate de pe Facebook sau Telegram, inclusiv eu, este întotdeauna disponibilă pentru a ajuta fiecare membru.

 2. GODWIN

  răspuns

  Văd destul de bine perspectivele și optimismul, dar vreau să nu înțeleg foarte bine este, cum funcționează GPS-ul și cât timp trebuie să aștepte proprietarii magazinelor înainte ca profitul să se maturizeze și, de asemenea, cash out

  • răspuns

   Vă mulțumim pentru întrebarea dvs. Tonata. Acest lucru se va întâmpla după ce veți începe să aduceți valoare companiei și colegilor de echipă, rezultatul dvs. va fi consecința directă a acestui fapt.

  • Daniel Christopher

   răspuns

   Mulțumesc domnule, îmi place să fac afacerea, dar nu am card de bază și cum îmi voi primi banii

   • răspuns

    Buna Daniel! Puteți utiliza PayPal sau Bitcoin ca alternativă la un card de credit / debit. Despre primirea câștigurilor, în funcție de țara în care locuiți, puteți selecta una dintre aceste opțiuni: PayPal, PerfectMoney, Bitcoin, AdvCash. Cu siguranță că puteți primi bani în cel puțin unul dintre aceste procesoare de plată.

 3. Barry Ofuafo

  răspuns

  Ei bine, vreau să vă mulțumesc pentru această informație nobilă pe care am investit-o fără să știu că toate acestea sunt necesare pentru a aparține.

 4. Isaac Mbanongun Tswakpe

  răspuns

  Acest lucru este destul de educativ și motivant. Orice marketing de rețea care nu este văzut ca o aventură pe termen lung în planificare, gândire și acțiuni nu va furniza dividendele dorite ...

  • răspuns

   Dacă sunteți partener de încercare, este absolut normal, Petong. Vă rugăm să citiți cu atenție informațiile vechi pe care le aveți în mașina de încercare în centrul de control și veți vedea că totul este bine explicat. Probabil este doar pentru că unii dintre sponsorii dvs. de apeluri

 5. Sharon Gwizo

  răspuns

  multumesc mult pentru explicatie, acum am inteles intregul concept. Ce vreau să întreb este ca membru al clubului Nu am bani acum pentru a cumpăra GPS-ul este posibil să cumpăr GPS-ul atunci când primesc banii? si cum.

  • răspuns

   Sunt încântat să aud acel Sharon! Sigur, nu există nicio obligație și puteți activa GPS-ul dvs. când sunteți gata.

  • Yakub Musa

   răspuns

   Sunt foarte recunoscător să fiu partener, dar dacă sunt partener de proces și confirm plus plus, dar cumpără GPS de bază poate să corespundă

   • răspuns

    Dacă sunteți în programul Trial Partner cu GPS Premier Plus, puteți confirma (cumpăra) Premier Plus doar, nu puteți cumpăra Basic. Vă rugăm să citiți cu atenție regulile programului de încercare, deoarece acest lucru este bine explicat acolo.

 6. Ioan Wani

  răspuns

  OK, mulțumesc pentru informații. Acum am aproximativ 60 de dolari comisioane plătite în ultimele trei luni și care nu sunt plătite în contul meu Advcash. Dar ai spus că clubul plătește comisioane plătibile lunar.
  Deci, așteptăm până când comisioanele plătibile ajung la 1000 USD, atunci veți plăti sau cum?

  • răspuns

   Bună John, vă mulțumesc pentru comentariu. Clubshop plătește în fiecare lună când totalul comisioanelor dvs. plătibile depășește 10 USD. Deci, dacă, de exemplu, totalul acumulat până în februarie a depășit 10 USD, veți primi suma respectivă înainte de 20 martie. Comisioanele de plată generate în martie vor fi plătite în orice moment între 10 aprilie și 20 aprilie.
   Sper că acest lucru vă ajută.

  • răspuns

   Dragă David, vă mulțumesc pentru comentariu. De fapt, există multe videoclipuri care explică clar tot ce trebuie să știți în acest moment. Ați văzut vreunul dintre ei? De exemplu acesta: 🇬🇧🔥🔥🔥🇬🇧 https://youtu.be/zbM10Ns-v14 🇬🇧🔥🔥🔥🇬🇧

 7. Rodolphe VREROU

  răspuns

  Je veux savoir comment faire pour adhérer au club et quelles sont les modalités de plată?

  • răspuns

   Sunteți deja membru al Clubshop Rodolphe. Te rog conectați-vă la contul dvs. Clubshop și faceți clic pe butonul verde din partea dreaptă, pentru a începe încercarea GPS gratuită de 30 de zile. Apoi, dacă doriți să vă confirmați GPS-ul, puteți plăti cu PayPal (chiar dacă nu aveți încă un cont PayPal), VISA / Mastercard, Bitcoin.

  • Yakub Musa

   răspuns

   După activarea GPS-ului devin membru live sau doar o lună? Și cum pot ști că cineva și-a activat GPS-ul înaintea mea

   • răspuns

    Vă mulțumim pentru întrebări. Calitatea de membru este GRATUITĂ pe viață. GPS-ul este în schimb un abonament lunar plătit. există diferite tipuri de GPS, îl puteți alege pe cel pe care îl preferați și chiar îl puteți schimba ulterior.

  • răspuns

   Vă rugăm să vă conectați la contul dvs. Clubshop, dați clic pe butonul verde pentru a citi totul despre proba gratuită pentru 30 de zile.

 8. Sidi Daniel Wamdzu

  răspuns

  Vă rog, pot primi un număr de telefon cuiva pentru a apela. Aveam nevoie cu adevărat de cineva prin care să mă trimit

 9. Proiect de lege

  răspuns

  Îmi place de fiecare dată când oamenii se reunesc și împărtășesc gânduri. Mare site web, continuă
  tu gpod lucrează!

 10. Владимир Михайлов

  răspuns

  Привет всем! Я очень рад что стал членом этой отличной команды!

 11. răspuns

  Ei bine, acesta este un început foarte interesat să văd aici, așa că mă interesează încă niciun WhatsApp pe care am fost aici și vreau să fac din viață o afacere un început bun, ești viața mea să mergi atât de devreme, banii m-ar ajuta lot

 12. Justina Shilulu

  răspuns

  Bună ... dacă trebuie să-mi reînnoiesc abonamentul lunar cu banii pe care îi câștig, cum pot obține profit?

  • răspuns

   Mulțumesc pentru întrebarea dvs. Este destul de simplu. De exemplu; spun că comisioanele dvs. plătibile la 30 iunie sunt 225 USD și doriți să vă reînnoiți GPS Pro automat. Apoi sistemul scade 49.90 USD din soldul dvs. și primiți 175.1 USD

 13. Caleb Oyedele

  răspuns

  Am activat GPS-ul de aproape o săptămână acum. Dar tot mi-e greu să înțeleg întregul proces. În pagina consiliului de bord am văzut comisioane câștigate = 259.9 dolari, comisioane au pierdut 179.8 și sold câștig = 79.9 dolari. Am plătit taxa de activare de 29.90 de dolari, dar nu am fost activată până acum, deoarece, în atenția observației, am văzut că 79.9 dolari vor deveni plătibili doar atunci când sunt activat. Te rog, ce fac?

 14. Caleb Oyedele

  răspuns

  Găsiți mai jos mesajul de pe pagina mea.
  Rețineți: comisioanele dvs. enumerate mai sus merg instantaneu la coloana „Plătibil”, dacă v-ați activat deja GPS-ul atunci când partenerii dvs. de testare îl vor activa pe al lor. În caz contrar, dacă își confirmă GPS-ul înaintea dvs., câștigurile corespunzătoare vor fi pierdute.

 15. Edward Williams

  răspuns

  Îmi place această afacere din start. Clubshop este atât de ideal pentru oameni ca mine și alte milioane de oameni care nu sunt tehnologiști și se străduiesc să găsească succes în afacerea online.

 16. Mooba Mweemba

  răspuns

  Nu am încă un card de credit, debit sau viză, dar am un cont PayPal. Cum ajung să plătesc abonamentul meu?

 17. Julia Morkel

  răspuns

  Mi-am activat GPS-ul cu Basic, cel pe care mi-l permit. Dar se pare că doar de la Pro și Pro Plus se poate începe să câștige și să devină un membru real pentru a primi plăți.

  • răspuns

   Multumesc pentru comentariu. Fii sigur că nimic nu a dispărut. Trebuie doar să te uiți la noul tău tablou de bord ca abonat GPS. Și uitați-vă la raportul dvs. de venit acolo. Dar, în primul rând, finalizați pregătirea esențială GPS ați găsit legătura în tabloul de bord.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *