Nu este încă un partener al Clubshop? Nu mai pierdeți banii!Faceți clic AICI și activați-vă GPS-ul ACUM!

Înapoi la planul de compensare

Sistemul global de parteneri Clubshop (GPS) este proiectat pentru a funcționa 24 de ore din 7.

Fiecare abonat GPS devine calificat ca partener Clubshop în fiecare lună, automat.

Ca partener dețineți un număr specific de cota de publicitate cooperativă în fiecare lună, în funcție de tipul dvs. GPS. Fiecare acțiune vă dă dreptul la un număr minim garantat de afiliați noi pentru echipa dvs. în fiecare lună.

Tunelul TNT este o componentă esențială a GPS-ului dvs. Îți pune afacerea pe un pilot auto, pentru a optimiza procesul de construire a afacerii echipei tale.

Pentru a înțelege mai bine modul în care canalul TNT își va dezvolta afacerea, faceți clic aici pentru a viziona acest videoclip de 10 minute.

Rețineți că, dacă doriți să vă impulsionați procesul de dezvoltare a afacerii, puteți întotdeauna comandați acțiuni suplimentare de publicitate COOP, oricând doriți.

Și, dacă îi înveți coechipierilor să facă același lucru, întreaga echipă va crește și mai repede!

Împărtășește adevărul!

Din 1997 Clubshop a fost fidelă misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată enormă, astfel încât Membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii cu cel mai mic cost posibil. - Extinderea avantajelor sistemului de întreprindere gratuită tuturor celor care încearcă să-și crească veniturile lunare. - Promovarea principiilor libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (80)

  • răspuns

   Bună Isaac, dacă vrei să spui „fără a cumpăra produse”; da, poti. Dacă vă referiți fără a vă abona la GPS, puteți, dacă vă calificați ca partener, producând un număr specific de vânzări Clubshop Mall, realizate de către persoanele pe care le-ați făcut referire. În acest caz, te califici ca partener; prin urmare, puteți câștiga, de asemenea, anularea comisioanelor. Dar, cel mai simplu și rapid mod de a te califica ca partener și de a profita de toate instrumentele de care ai nevoie pentru a-ți dezvolta afacerea ca profesionist, este abonarea la GPS.

 1. Adagboyi Isaac

  răspuns

  Mulțumesc foarte mult…. foarte curând voi deveni un adevărat partener.

 2. Louis Berlin DIVOUNGA

  răspuns

  Je suis comblé of the way don the plateforme functionne, and ravi du work in équipe and pour the set of l’equipe Clubshop.
  mulțumesc

 3. Freddy Yusti

  răspuns

  Bună Câți oameni pot lucra de la același IP, de exemplu în familia mea, putem lucra 3 persoane Soția mea, fiul meu și cu mine, putem?

 4. răspuns

  Buna ma numesc Carlos Sampaio si m-am abonat la ClubShop ca partener de baza GPS, dar pana acum nu am vazut nimic care sa se intample cu afacerea mea. Aș dori să știu unde să merg și ce trebuie să fac zilnic pentru ca această afacere să funcționeze și să vadă rezultate. Orice informație disponibilă

  • răspuns

   Hei Carlos, îți mulțumesc pentru comentariu. Imi pare rau sa aud asta. Ați luat o legătură personală cu antrenorii uplini între timp? Dacă nu, vă rugăm să faceți acest lucru: în tabloul de bord dați clic pe Personal> Persoanele de contact Upline. Vei vedea toți autocarele upline listate cu numele lor Telegram. Faceți clic pe el și aruncați-le un mesaj în care le cereți sprijinul.
   De asemenea, faceți clic pe pictograma facebook pe care o vedeți în partea stângă a tabloului de bord, pentru a vă alătura grupului nostru oficial de pe Facebook. Veți găsi mulți colegi parteneri fericiți să vă ajute. Puteți rezerva chiar și un apel Skype cu mine: https://clubshop.com/blog/meet-the-ceo/

 5. Wilasinee Tepasit

  răspuns

  ยกเลิก ที่ ยกเลิก GPS ที่ ให้ มา ทดลอง ใช้ ฟรี ฟรี ได้ ยกเลิก ฉัน ต้องการ ต้องการ ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก

  • răspuns

   Ca partener de încercare, aveți mai multe opțiuni:

   1) Anulați-vă Abonamentul la Clubshop: conectați-vă la contul dvs.> Modificați profilul> Anulați calitatea de membru
   2) Actualizați-vă testul GPS la unul superior. Pentru a face acest lucru, trebuie să accesați Centrul de control al partenerilor de încercare.
   3) Nu faceți nimic și lăsați-vă doar proba de 30 de zile să expire natural.

 6. david

  răspuns

  sunt un newbie aici și am deschis un cont demo, acum patru zile și nu am văzut nicio modificare în plata mea în curs, încă 0; 00 $ ... vreun sfat?

  • răspuns

   Hei, David! Vă mulțumim pentru întrebarea dvs. și pentru a fi partener de încercare.
   Dacă postați numărul tău de identificare al Clubshop, pot verifica dacă totul este în regulă cu programul dvs. de încercare.

 7. Jeffrey

  răspuns

  Buna ma numesc Jeffrey. Vreau să știu dacă am activat deja de două ori traseul meu de 30 de zile. Asta înseamnă că atunci când activez pe un GPS ar trebui să plătesc de două ori sau cum funcționează?

  • răspuns

   Bună Jeffrey, îți mulțumesc pentru întrebare.
   Dacă decideți să vă activați GPS-ul, îl plătiți doar pe cel pe care îl încercați în prezent.

 8. Géraud Legrand

  răspuns

  Bonjour ici je suis Géraud Legrand un navigateur curieux c’est comsA ce je suis tombé sur cette opportunité merveilleuse je veux changer mes conditions of vie je veux take le risque mais j'ai besoin d’un coach care va fi l’aider a gagné dans ce business tél que c'est décrit je ne connais pas pas comment marche need of example explications

  • răspuns

   Bonjour Géraud, comentator merci pour ton. La premiere chiose à faire c'est de démarrer le programme d’essaie de 30 jours. Clubul Shop> Faceți clic pe acest but vert în droite pentru lire tous sur ce program et l'activer. Et surtout n'hesite pas à poser de întrebări sur notre groupe Facebook

  • Ioan

   răspuns

   Cum plătesc pentru GPS-ul meu. Deci, dacă nu am plătit GPS-ul la timp, înseamnă că nu mai sunt membru

   • răspuns

    Calitatea de membru este 100% gratuită fără obligații. În schimb, dacă doriți să cumpărați abonamentul GPS, acest pachet de servicii are o taxă lunară, în funcție de tipul de GPS pe care l-ați ales. Puteți plăti pentru aceasta începând procedura de la centrul de control al partenerilor de încercare, cu butonul „Confirmă GPS-ul”

 9. Gemma Asbury

  răspuns

  Buna ziua!
  Dacă am cumpărat un plus de bază și venitul meu a depășit suma necesară pentru acel membru specific, trebuie să-l actualizez imediat sau să aștept înainte să obțin venitul meu lunar?
  Există o modalitate de a o face sau de a-l actualiza automat? Mulțumesc!

  • răspuns

   Bună Gemma, vă rugăm să vă asigurați că vă uitați la coloana de comisioane plătibile. Apoi, da, puteți actualiza acum sau marcați opțiunea pentru optimizarea automată a venitului, astfel încât la sfârșitul lunii, suma necesară va fi dedusă din comisioane și aplicată la actualizarea dvs.

 10. Gemma Asbury

  răspuns

  Vă mulțumim pentru lămuriri, încă un lucru se poate alătura cineva pentru a deveni membru oriunde în lume? Mulțumiri!

 11. Joshua Umio

  răspuns

  Pot fi în măsură să sponsorizez toată familia mea în clubhop sub diferite nume de cont?

  • răspuns

   Bună Iosua! Poți, pentru că nu avem o politică care să interzică asta. Dar, dacă aș fi tu, aș face-o dacă vor să fie parteneri, dacă au înțeles și le place această afacere și dacă sunt dispuși să aibă grijă de ea.

   • Regele Boniface

    răspuns

    M-am abonat la GPS pro și imediat toate cele în așteptare și de plătit pe care le vedeam când eram partener de probă tocmai au dispărut. Vă rog cum am câștigat de pe această platformă. Nu văd nimic care să se întâmple cu adevărat aici. De câte ori trebuie să mă abonez înainte de a vedea schimbarea aici. sau există vreun lucru special pe care trebuie să-l fac.

 12. Joshua Umio

  răspuns

  Vă mulțumesc, domnule, încă un lucru: Pot să-i ajut pe cei din comunitate care au probleme de alfabetizare și de numerotare, prin înregistrarea lor în Clubshop ca parteneri individual?

 13. Jeanne

  răspuns

  Да. Но чтобы заработать в клубе; Глобальная партнёрская система на автомате будет приглашать партнёров ваш пул. Сколько ?. Всё зависит от того, какой GPS вы активируете. Сначала можете пройти пробную 30 версию. И чем раньше вы активируете, тем раньше начнёте зарабатывать. С / У Жанна (Россия)

 14. Denis Korotkov

  răspuns

  Если пробный аккаунт у меня еще 13 дней а я оплати и активировал выше, у меня в кабинете ничего не происходит, как

 15. Akinola, Oyeniyi

  răspuns

  Bună ziua, vă rog tocmai mi-am actualizat PGS-ul de la baza de bază la PRO de bază, cum va afecta veniturile mele câștigate lunar. Se va reflecta deloc asupra veniturilor mele curente

  • răspuns

   Bună Akinola, vă mulțumesc pentru întrebarea dvs. interesantă.
   Nu; Veniturile dvs. lunare nu depind direct de tipul dvs. GPS. Un tip GPS mai ridicat vă oferă pur și simplu mai multe instrumente și resurse pentru a putea utiliza, pentru a crește viteza procesului de construire a afacerii dvs. Pentru că acesta nu este un site de investiții. Aceasta este o afacere, în care cele mai dificile sarcini sunt pe pilotul auto, dar trebuie să vă puneți atenția, atitudinea și munca dvs. pentru a profita din plin de tot ce vă pune la dispoziție abonamentul GPS.

 16. Akinola, Oyeniyi

  răspuns

  Vreau să mă alătur ca afiliat, să îmi actualizez statutul de membru,
  Pot primi lista de țintă prin e-mail pe care să o folosesc ca abonați la programele mele afiliate în magazinul cluburilor?

 17. Aderemi

  răspuns

  Mi-a fost trimis un e-mail despre cashback la achiziția pe care am făcut-o ultima, dar încă nimic în portofel

 18. Yammey

  răspuns

  Încerc să îmi reînnoiesc taxa lunară, dar nu pot în acest moment. Îmi pierd calitatea de membru dacă nu o plătesc la timp?

  • răspuns

   Bună Yammey! Aveți o perioadă de grație de 30 de zile pentru a vă menține poziția de Partener. Dar, în cazul în care se produc noi comisioane în această perioadă, acestea se pierd.

 19. Roberto betancourt

  răspuns

  Hola, me gustar ofender real how funciona clubshop, the trecut trecut the GPS basic plus, dar nu primește niciun ban în contul meu PayPal, acum acabo de activare a GPS-ului pentru veremos care trece, poate ayudarme vă rog, gracias.

  • răspuns

   Hola Roberto gracias pentru comentariul tău. Cel mai bun lucru care poate face este un ponerte în contact cu patrocinatorii tăi, ca de exemplu, Marius Pedersen, este foarte activ și foarte posibil. Lo întâlras en el menú "personal"> Persoanele de contact upline

 20. răspuns

  Bonjour l’équipe, moi je m’appelle tchehou Valentin
  Je suis béninois.
  J'ai adhérer à clubshop ii ya de celà une semaine. Je suis déjà un vrai partenaire et j'ai payé mon pack j'ai pris d'ailleurs le pack de 29,90 $
  Et j'ai déjà dans mon compte en attente + à payer 170 $

  Est-ce ce este posibil să je puisse faire des retrait à la fin du mois

  • răspuns

   Il faut toujours que tu privește totalul comisioanelor «plătibile» și non pas les commissions «pendinte». Si la fin du mois le totalul comisioanelor trebuie plătit în interior la 10 $ vor fi trimise înainte de 20 de luni pe tonul contului.

 21. Ismail

  răspuns

  GPS basic plus saya sudah aktif selama 7 hari, tapi dompet komisi saya masih 0.apa yang harus saya lakukan untuk mendapatkan komisi?

 22. Richard Gonzaga

  răspuns

  Buna ziua buna parteneri Clubshop!
  Cum să contactez toți afiliații mei cu un singur mesaj (1) prin e-mail, FB sau Telegram pentru a-i încuraja să se aboneze pe GPS?
  În al doilea rând, cum să fac camera de chat Telegram pentru toți afiliații mei?
  Fie ca Dumnezeul Cel Atotputernic și Mântuitorul lui Iesus Hristos să se afle în zilele voastre din belșug. Dumnezeu ne miluiește pe toți.
  mulțumesc

 23. Daniel Mbabba

  răspuns

  Mi-am activat GPS-ul luna trecută și m-am reactivat acum o zi pentru a continua afacerea, iar la reactivare presupun că voi vedea un comision nu?

  • răspuns

   Vă rugăm să citiți cu atenție totul și să urmăriți videoclipurile disponibile pentru a înțelege cum funcționează perfect.

 24. Shakiru olusola Amure

  răspuns

  aceasta este o platformă minunată, sunt un începător aici care continuă în desfășurare și programul de formare pentru a vedea cum se desfășoară lucrurile.

 25. AMADOU MAMA IBRAHIM

  răspuns

  Salut les amis. Enfin je viens d'activer mon GPS. Ce dois-je maintenant faire pour rentabiliser mon entreprise?

 26. NGUYEN VAN LIEM

  răspuns

  Sunt începător, dar toio are deja comisioane de 149 USD plătite luna aceasta, dar a primit cineva o fostă persoană comisionul său? Este posibil să împărtășești dovada venitului pentru a face oamenii motivați să facă mai bine?
  Salutari!

  • răspuns

   ai nevoie de el pentru a te menține motivat prin înțelegerea potențialului afacerii tale pentru tine. Nu din cauza celorlalți. Acestea fiind spuse, deoarece ClubShop este pe piață din 1997, bineînțeles că am plătit o mulțime de comisioane în fiecare lună de-a lungul anilor.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *