Înapoi la planul de compensare or Consultați calculatorul de comisioane Clubshop Mall TNT

Sistemul global de parteneri Clubshop (GPS) este proiectat pentru a funcționa 24 de ore din 7.

Fiecare abonat GPS devine calificat ca partener Clubshop în fiecare lună, automat.

În calitate de partener, dețineți un număr specific de acțiuni publicitare Cooperative în fiecare lună, în funcție de tipul GPS. Fiecare acțiune vă dă dreptul la un număr minim garantat de noi afiliați pentru echipa dvs. în fiecare lună.

Pâlnia TNT este o componentă esențială a GPS-ului dvs. Îți pune afacerea pe pilot automat, pentru a optimiza procesul de consolidare a afacerii echipei tale.

Pentru a înțelege mai bine modul în care canalul TNT își va dezvolta afacerea, faceți clic aici pentru a viziona acest videoclip de 10 minute

Rețineți că, dacă doriți să vă impulsionați procesul de dezvoltare a afacerii, puteți întotdeauna comandați acțiuni suplimentare de publicitate COOP, oricând doriți.

Și, dacă îi înveți coechipierilor să facă același lucru, întreaga echipă va crește și mai repede!

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (94)

  • răspuns

   Bună Isaac, dacă vrei să spui „fără a cumpăra produse”; da, poti. Dacă vrei să spui fără a te abona la GPS, poți, dacă te califici ca partener, producând un anumit număr de vânzări Clubshop Mall, realizat de persoanele la care ai făcut referire. În acest caz, te califici ca partener; prin urmare, puteți câștiga și comisii de suprascriere. Însă, cel mai simplu și mai rapid mod de a te califica ca partener și de a profita de toate instrumentele de care ai nevoie pentru a-ți dezvolta afacerea ca profesionist este abonarea la GPS.

 1. Adagboyi Isaac

  răspuns

  Mulțumesc foarte mult…. foarte curând voi deveni un adevărat partener.

 2. Louis Berlin DIVOUNGA

  răspuns

  je suis comblé de par la façon don la plateforme fonctionne, et ravi du travail en équipe et pour întreg de équipe Clubshop.
  mulțumesc

 3. Freddy Yusti

  răspuns

  Bună Câți oameni pot lucra de la același IP, de exemplu în familia mea, putem lucra 3 persoane Soția mea, fiul meu și cu mine, putem?

 4. răspuns

  Bună, mă numesc Carlos Sampaio și m-am abonat la ClubShop ca partener GPS de bază, dar până acum nu am văzut nimic întâmplându-se cu afacerea mea. Aș dori să știu unde să merg și ce trebuie să fac zilnic pentru ca această afacere să funcționeze și să vadă rezultate. Orice informație disponibilă

  • răspuns

   Salut Carlos, îți mulțumesc pentru comentariu. Imi pare rau sa aud asta. Între timp ați luat legătura personal cu antrenorii dvs. de linie ascendentă? Dacă nu, vă rugăm să faceți acest lucru: în tabloul de bord, faceți clic pe Personal> Contacte în sus. Veți vedea toți antrenorii dvs. în linie cu numele lor Telegram. Faceți clic pe acesta și lăsați-i un mesaj prin care îi cereți sprijin.
   De asemenea, faceți clic pe pictograma facebook pe care o vedeți în partea stângă a tabloului de bord, pentru a vă alătura grupului nostru oficial de pe Facebook. Veți găsi mulți colegi parteneri încântați să vă ajute. Puteți chiar rezerva un apel Skype cu mine: https://clubshop.com/blog/meet-the-ceo/

 5. Wilasinee Tepasit

  răspuns

  ยกเลิก ที่ ยกเลิก GPS ที่ ให้ มา ทดลอง ใช้ ฟรี ฟรี ได้ ยกเลิก ฉัน ต้องการ ต้องการ ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก ยกเลิก

  • răspuns

   Ca partener de încercare, aveți mai multe opțiuni:

   1) Anulați-vă Abonamentul la Clubshop: conectați-vă la contul dvs.> Modificați profilul> Anulați calitatea de membru
   2) Actualizați-vă testul GPS la unul superior. Pentru a face acest lucru, trebuie să accesați Centrul de control al partenerilor de încercare.
   3) Nu faceți nimic și lăsați-vă doar proba de 30 de zile să expire natural.

 6. david

  răspuns

  Sunt un începător aici și am deschis un cont demo, sunt acum patru zile și nu am văzut nicio modificare în plata mea în așteptare, este încă 0; 00 $ ... vreun sfat?

  • răspuns

   Hei, David! Vă mulțumim pentru întrebarea dvs. și pentru a fi partener de încercare.
   Dacă postați numărul tău de identificare al Clubshop, pot verifica dacă totul este în regulă cu programul dvs. de încercare.

 7. Jeffrey

  răspuns

  Buna ma numesc Jeffrey. Vreau să știu dacă am activat deja de două ori traseul meu de 30 de zile. Asta înseamnă că atunci când activez pe un GPS ar trebui să plătesc de două ori sau cum funcționează?

  • răspuns

   Bună Jeffrey, îți mulțumesc pentru întrebare.
   Dacă decideți să vă activați GPS-ul, îl plătiți doar pe cel pe care îl încercați în prezent.

 8. Géraud Legrand

  răspuns

  Bonjour ici je suis Géraud Legrand un navigator curieux c'est comsA que je suis tombé sur cette merveilleuse opportunité je veux changer mes conditions de vie je veux prendre le risque mais j'ai besoin d'un coach que va m'aider a gagné dans ce business tél que c'est décrit je ne connais pas comment sa marche besoin d'emple explications

  • răspuns

   Bonjour Géraud, merci pour ton commentaire. La premiere chiose à faire c'est de démarrer le program d'essaie de 30 jours. Il faut donc que tu rentre dans ton account Clubshop> Click on the button vert à droite pour lire tous sur ce program and l'activer. Et surtout n'hesite pas à poser de questions sur notre groupe Facebook

  • Ioan

   răspuns

   Cum plătesc pentru GPS-ul meu. Deci, dacă nu am plătit GPS-ul la timp, înseamnă că nu mai sunt membru

   • răspuns

    Calitatea de membru este 100% gratuită, fără obligații. În schimb, dacă doriți să cumpărați abonamentul GPS, acest pachet de servicii are o taxă lunară, în funcție de tipul de GPS pe care l-ați ales. Puteți plăti pentru aceasta începând procedura din centrul de control al partenerilor de încercare, cu butonul „Confirmați-vă GPS-ul”

 9. Gemma Asbury

  răspuns

  Buna ziua!
  Dacă am cumpărat un plus de bază și venitul meu a depășit suma necesară pentru acel membru specific, trebuie să-l actualizez imediat sau să aștept înainte să obțin venitul meu lunar?
  Există o modalitate de a o face sau de a-l actualiza automat? Mulțumesc!

  • răspuns

   Bună Gemma, vă rugăm să vă asigurați că vă uitați la coloana de comisioane plătibile. Apoi, da, puteți actualiza acum sau marcați opțiunea pentru optimizarea automată a venitului, astfel încât la sfârșitul lunii, suma necesară va fi dedusă din comisioane și aplicată la actualizarea dvs.

 10. Gemma Asbury

  răspuns

  Vă mulțumim pentru lămuriri, încă un lucru se poate alătura cineva pentru a deveni membru oriunde în lume? Mulțumiri!

 11. Joshua Umio

  răspuns

  Pot fi în măsură să sponsorizez toată familia mea în clubhop sub diferite nume de cont?

  • răspuns

   Salut Joshua! Puteți, pentru că nu avem o politică care interzice acest lucru. Dar, dacă aș fi tu, aș face-o dacă vor să fie parteneri, dacă au înțeles și le place această afacere și dacă sunt dispuși să se ocupe de ea.

   • Regele Boniface

    răspuns

    M-am abonat la GPS pro și imediat toate cele în așteptare și de plătit pe care le vedeam când eram partener de probă tocmai au dispărut. Vă rog cum am câștigat de pe această platformă. Nu văd nimic care să se întâmple cu adevărat aici. De câte ori trebuie să mă abonez înainte de a vedea schimbarea aici. sau există ceva special pe care trebuie să-l fac.

 12. Joshua Umio

  răspuns

  Vă mulțumesc, domnule, încă un lucru: Pot să-i ajut pe cei din comunitate care au probleme de alfabetizare și de numerotare, prin înregistrarea lor în Clubshop ca parteneri individual?

 13. Jeanne

  răspuns

  Да. Но чтобы заработать в клубе; Глобальная партнёрская система на автомате будет приглашать партнёров ваш пул. Сколько ?. Всё зависит от того, какой GPS вы активируете. Сначала можете пройти пробную 30 версию. И чем раньше вы активируете, тем раньше начнёте зарабатывать. С / У Жанна (Россия)

 14. Denis Korotkov

  răspuns

  Если пробный аккаунт у меня еще 13 дней а я оплати и активировал выше, у меня в кабинете ничего не происходит, как

 15. Akinola, Oyeniyi

  răspuns

  Bună ziua, vă rog tocmai mi-am actualizat PGS-ul de la baza de bază la PRO de bază, cum va afecta veniturile mele câștigate lunar. Se va reflecta deloc asupra veniturilor mele curente

  • răspuns

   Bună Akinola, vă mulțumesc pentru întrebarea dvs. interesantă.
   Nu; Veniturile dvs. lunare nu depind direct de tipul dvs. GPS. Un tip GPS mai ridicat vă oferă pur și simplu mai multe instrumente și resurse pentru a putea utiliza, pentru a crește viteza procesului de construire a afacerii dvs. Pentru că acesta nu este un site de investiții. Aceasta este o afacere, în care cele mai dificile sarcini sunt pe pilotul auto, dar trebuie să vă puneți atenția, atitudinea și munca dvs. pentru a profita din plin de tot ce vă pune la dispoziție abonamentul GPS.

 16. Akinola, Oyeniyi

  răspuns

  Vreau să mă alătur ca afiliat, să îmi actualizez statutul de membru,
  Pot primi lista de țintă prin e-mail pe care să o folosesc ca abonați la programele mele afiliate în magazinul cluburilor?

 17. Aderemi

  răspuns

  Mi-a fost trimis un e-mail despre cashback la achiziția pe care am făcut-o ultima, dar încă nimic în portofel

 18. Yammey

  răspuns

  Încerc să îmi reînnoiesc taxa lunară, dar nu pot în acest moment. Îmi pierd abonamentul dacă nu îl plătesc la timp?

  • răspuns

   Bună Yammey! Aveți o perioadă de grație de 30 de zile pentru a vă menține poziția de Partener. Dar, în cazul în care se produc noi comisioane în această perioadă, acestea se pierd.

 19. Roberto betancourt

  răspuns

  Hola, me gustar ofender real how funciona clubshop, the trecut trecut the GPS basic plus, dar nu primește niciun ban în contul meu PayPal, acum acabo de activare a GPS-ului pentru veremos care trece, poate ayudarme vă rog, gracias.

  • răspuns

   Hola Roberto gracias pentru comentariul tău. Cel mai bun lucru care poate face este un ponerte în contact cu patrocinatorii tăi, ca de exemplu, Marius Pedersen, este foarte activ și foarte posibil. Lo întâlras en el menú "personal"> Persoanele de contact upline

 20. răspuns

  Bonjour l'équipe, moi je m'appelle tchehou Valentin
  Je suis béninois.
  J'ai adhérer à clubshop ii ya de la o săptămână. Je suis déjà un vrai partenaire et j'ai payé mon pack j'ai pris d'ailleurs le pack de 29,90 $
  Et j'ai déjà dans mon compte en attente + à payer 170 $

  Est-ce ce este posibil să je puisse faire des retrait à la fin du mois

  • răspuns

   Il faut toujours que tu regardes le total des commissions «payable» et non pas les commissions «Pending». Si la fin du mois le total des commissions payable est supérieur à 10 $ elles te will be envoyées avant the 20 juillet sur ton account choisi.

 21. Ismail

  răspuns

  GPS basic plus saya sudah aktif selama 7 hari, tapi dompet komisi saya masih 0.apa yang harus saya lakukan untuk mendapatkan komisi?

 22. răspuns

  Există multe modalități de a evita succesul în viață, dar cel mai sigur lucru ar putea fi doar amânarea. - Hara Estroff Marano.

 23. Richard Gonzaga

  răspuns

  Buna ziua buna parteneri Clubshop!
  Cum să contactez toți afiliații mei cu un singur mesaj (1) prin e-mail, FB sau Telegram pentru a-i încuraja să se aboneze pe GPS?
  În al doilea rând, cum să fac camera de chat Telegram pentru toți afiliații mei?
  Fie ca Dumnezeul Cel Atotputernic și Mântuitorul lui Iesus Hristos să se afle în zilele voastre din belșug. Dumnezeu ne miluiește pe toți.
  mulțumesc

 24. Daniel Mbabba

  răspuns

  Mi-am activat GPS-ul luna trecută și m-am reactivat acum o zi pentru a continua afacerea, iar la reactivare presupun că voi vedea un comision nu?

  • răspuns

   Vă rugăm să citiți cu atenție totul și să urmăriți videoclipurile disponibile pentru a înțelege cum funcționează perfect.

 25. Shakiru olusola Amure

  răspuns

  aceasta este o platformă minunată, sunt un începător aici care continuă în desfășurare și programul de formare pentru a vedea cum se desfășoară lucrurile.

 26. AMADOU MAMA IBRAHIM

  răspuns

  Salut les amis. Enfin je viens d'activer mon GPS. Ce dois-je maintenant faire pour rentabiliser mon entreprise?

 27. NGUYEN VAN LIEM

  răspuns

  Sunt un începător, dar toio are deja 149 USD în comisioane plătite luna aceasta, dar a primit cineva o fostă persoană comisionul său? Este posibil să împărtășești dovada venitului pentru a face oamenii motivați să facă mai bine?
  Salutari!

  • răspuns

   ai nevoie de el pentru a te menține motivat prin înțelegerea potențialului afacerii tale pentru tine. Nu din cauza celorlalți. Acestea fiind spuse, deoarece ClubShop este pe piață din 1997, bineînțeles că am plătit o mulțime de comisioane în fiecare lună de-a lungul anilor.

 28. Dénis

  răspuns

  Juste pour demandé si a la fin du délai de 30j donné, mes commission en attente will be perdu si je n'achète pas mon GPS. Aider moi si vous plaît

 29. răspuns

  dopo quasi due anni di attività, posso dire che il Clubshop è il parcurs formativ mai inteligent și fattibil per tutti che io abbia mai conosciuto.
  Sono anni che sono in cerca di qualcosa su Internet che mi dia posibilitatea de a crea ceva de concret, in termini di denaro, pentru il viitorul meu liber dai vincoli stretti del lavoro di oggi.
  Infatti nel Clubshop ho trovato finalmente quello care cercavo e qui ho piantato la mia bandiera del success. Grazie !!!

  • răspuns

   Programul de încercare GPS este doar pentru a vă arăta potențialul de câștig pe care l-ați avea după confirmarea GPS-ului. Și a fost conceput pentru a vă permite să înțelegeți cum funcționează. Programul de încercare nu are obligații sau costuri, așa că ar trebui să îl activați și apoi să citiți cu atenție totul pentru a înțelege cum funcționează.

 30. răspuns

  as dori sa stiu, daca as achizitiona un gps,… si vad cum se genereaza veniturile ,,,, cand pot sa mi.i transfer in paypal ... dupa cat timp ???

  • răspuns

   Odată ce v-ați confirmat GPS-ul dacă comisioanele dvs. în așteptare devin plătibil, vom plăti tot soldul comisioanelor plătibilă o dată pe lună. Se întâmplă întotdeauna între 20 a lunii următoare

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *