C'è un aspetto fondamentale del piano piano compensa che noi diamo per scontato ma che, acum mi-am făcut poveste, doar există deja percepți.

Infatti destul de spesso riceviamo bizzarre observații, de asemenea, cu tonic ironic, dall'ansioso partner of turno per direhma del type: "ho x partner and ho guadagnato ben 0,80 $ yuhuuu."

Al di là dell'aspetto simpatico și puțin costruttiv de observații despre acest tip, vorrei invitarvi a riflettere su this:

qual è l'aspetto essenziale del nostro piano compensi?

E che e stato progettato non solo per permettervi di ottimizza il guadagno mensile, ma anche e soprattutto, per renderlo stabil (e quindi crescente), nel corso degli anni.

Questo perché? Perché chiunque sia esperto di Network Marketing sa bene che, fin dalla notte dei tempi, problema principală nu este reclutare persoane. É invece quello di Menținerea stabilă în timp a propriei organizații și, așadar, propriul lor reddito.

Fino ad oggi nel marketing de rețea și este întotdeauna văzută că le atrage persoane și se concentrează în sponsorizarea numărului mare de persoane posibile pentru apoi dimenticarsene și lasă în cazul lor.

Perché? Perché dedicarsi a sponsoriza nuovele persoane era mai redditizio.

Nu este posibil ca aceste persoane să se găsească fără susținere concretă și, așadar, să nu putem acorda alcunché, sunt destinate să fie inative și să anuleze un brevissimo tempo. Portando așadar organizații calificate a sfaldarsi nel nulla.

Obișnuită în schimb cu GPS-ul, trebuie să aveți claritate în ceea ce privește obiectul dvs. este: și a

costruire duplicazione soprattutto nelle tine generazioni più profonde.

Perché e proprio lì che poate Guadagni procentualmente mai alti si mai multi numeri di persone.

Funcționând în acest mod, ognuno se poate modifica și indirettamente pentru a ajuta în același timp, ceea ce este încă mai important, toate persoanele sunt deja în fața echipei sale.

Persoanele care trebuie să se efectueze rapid și fără eforturi suplimentare cu o bază de organizații care să aibă deja iniziato pentru a produce un reddito.

E dacă este un personaj inizia a guadagnare, prea puțin, are un odihnă, ad entusiasmarsi și, așadar, se poate urmări și darse da tariful pentru a continua o creștere. 

Partenerul tău trebuie să fie necunoscut de la quattro spiccioli che gli derivano da piccole commissioni dei primi parteneri care fac parte din echipa sa.

La vizione deve piuttosto essere quella di voler costruire il mai posibilă propria cinta și sesta generație.

La dubla aplicație a primelor patru generații care vor servi și la farvi deja câștigat ceva interesant, ma in realitate devese vedere il trampolino di lancio verso la realizarea dei grandi guadagni derivanti appunto dalla duplicazione della propria quinta și sesta generazione.

E, se este vero vine è vero, che i grand guadagni arrivano dalla duplicazione della quinta și sesta generazione, este inevitabil că inițialmente sia Necesită o perioadă di costruzione Pe parcursul acelui lucru, ghidagni pot fi puțin semnificativi sau, de asemenea, pot fi pari la zero.

Per questo sorrido when leggo di partner che si lamentano perché to example the commissions derivanti dai GPS Basic (… a $ 9.90) presenti în lor prime generații sunt basse.

Una cosa strana

Spesso ci fanno anche sapere, semper con ironia cert, che stanno guadagnando meno del costile mensile GPS lor. Vino se întâmplă să spui asta ceva strana, soprattutto în timpul primelor luni de activitate. 😃

Alcuni a mai adăugat un plus de timp înainte de a insemna toate informațiile despre reușita de a reuși să ștergeți din rinnovare propriul GPS. 

Afirmări di questo tipic a noi pot sembra incredibili, deoarece dimostrano vin le persone în questione non abbiano ancora capito nulla del nostro plan de afaceri, ma purtroppo esistono davvero și le trimitem destul de spesso.

Tutti possiamo fare meglio

Quindi ci rendiamo conto di come il problema non siano le persone, ma piuttosto la nostra comunicare informativa che non è ancora fluita vin dovrebbe. 

Nu există posibilitatea să facem altceva decât să ne cunoaștem problema și tot ce este în nostro potere per continuare a îmbunătățirea continuă a fluxului comunicativ. 

Stessa cosa che dovrebbero anche anche tutti i Partner Pro și superiori, non confronti della propria organizzație. Con costanza și fără arrendersi mai.

Forza amici, la califica Bezos este un portat de mana pentru ognuno di voi. Basta andarsela a prendere passo dopo passo, divertendosi, cu mai multă pasiune și entusiasmo!

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (4)

  1. Angel Augusto Garcia Victor

    răspuns

    buenas noches desde venezuela angel garcia gracias y muchas bendiciones

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *